FAKT24


sviatok má , zajtra

  SEXY KOSŤ

  Sexy manželka producenta Jopa: Glenda sa ukázala úplne nahá! To je ale telo...

  10.08.2017 13:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Rozhodne sa nehanbí. Exotická kráska Glenda Lopez, ktorá je manželkou známeho producenta Jozefa Jopa Poláčka si vychutnáva slnko, more a leto, ako sa patrí. Svoje dokonalé telo najnovšie predviedla navyše úplne nahé...

  Jopo Glenda lupa
  Jopo s Glendou v ich svadobný deň | Facebook Jozef Poláček

  Glenda sa rozhodne nemá za čo hanbiť. Svoje dokonalé krivky predviedla na lodi, kde odhodila ostýchavosť aj oba diely svojich plaviek. Aby nebolo nič vidieť, tie najintímnejšie partie rafinovane zakryla tak, aby nič nebolo vidieť. Svoj kubánsky temperament teda rozhodne nezaprie a nemá problém ani s nahotou. 

    

  Jopo sa s Glendou zoznámil pred 7 rokmi, kedy ich vzťah nabral rýchly spád. Po troch mesiacoch sa zobrali na honosnej svadbe v kaštieli v Tomášove, a v roku 2011 sa im narodil synček Joshua. Dvojica odvtedy pendlovala medzi Slovenskom a Kubou, kde navyše známy producent rozbehol biznis a otvoril si bistro Papa Ernesto. Okrem toho sa objavili aj v jojkárskej reality show Sladký život, kde predviedli, ako to na Kube vlastne chodí. 

   

  Bývalý markizácky moderátor, ktorého preslávila hudobná relácia Deka, sa momentálne naplno venuje svojmu synčekovi. "Môj syn rastie neuveriteľne rýchlo a uvedomil som si, že si chcem rodinu užiť čo najviac," povedal v minulosti Jopo. Napriek tomu, že sa pred pár mesiacmi objavili informácie o rozpade manželstva, dvojica sa k svojmu vzťahu vyjadruje veľmi opatrne. 

   

  "Náš vzťah je taký ako v každom manželstve, kde sú dobré aj zlé veci. Ani my nie sme iní. Prechádzame ťažkými časmi," opísala ich vzťah Kubánka. Nech už je to akokoľvek, dvojici sa nedá uprieť, že robia všetko preto, aby nič nepocítil najmä ich syn Joshua. Svoje súkromie si strážia, avšak slovíčko rozvod v ich prípade nie je témou dňa. "Nie, nie sme rozvedení," povedal pred pár dňami pre topky.sk Jopo. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku