FAKT24


sviatok má , zajtra

  FUŠUJE IM DO REMESLA

  Z Krainovej je módna návrhárka: Opäť len pre vychrtliny? Ženy s plnšími tvarmi, toto si určite prečítajte...

  20.08.2017 22:17 / celebrity google+ twitter facebook

  Ach tie modelky! Dnes už chce každá robiť všetko. Ale prečo aj nie? Keď sa celý život pohybujete v módnom biznise, cit pre módu máte v oku. Výnimkou nie je ani Simona Krainová, ktorá prešla v modelingu na druhú stranu.

  Simona Krainová lupa
  Simona Krainová | Matúš Toth/Pietro Filipi

  Simona totiž navrhla svoju prvú módnu kolekciu a otestovala si tak úlohu módnej návrhárky. Krainová je jednou z najznámejších módnych ikon, ktorá pracuje na svojej prvej línii nazvanej X SK už viac ako pol roka.

    

  "Je to spoločná práca mňa a Pietro Filipi. Samozrejme, že mám predstavu, viem, čo sa mi páči, ale krajčírsku časť, ako aj tú technickú som musela konzultovať s odborníkmi," povedala modelka. Jej módna kolekcia obsahuje jedenásť modelov. Najpamätnejšie je určite biele tričko s obrovskými červenými ústami. "Ľudia hovoria, že moje ústa sú zapametateľné, tak asi preto," usmieva sa Simona. "Som naozaj rada, že som si vyskúšala prácu tvorcu a zistila, koľko potrebných, krásnych a dôležitých krokov je potrebné urobiť, aby sa vyrobilo jedno tričko," dodala.

   

  A fanúšikovia Simony sa nemusia obávať, že modely budú k dispozícii iba pre štíhle a vychudnuté ženy, či dievčatá. "Nechcem robiť modely iba pre vychrtliny, kolekcia bude k dispozícii vo všetkých veľkostiach a dievčatá s krivkami v nich budú vyzerať perfektne," dodal Krainová, ktorej kolekcia uzrie svetlo sveta 12. októbra

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku