FAKT24


sviatok má , zajtra

  SMUTNÉ VÝROČIE

  Ošetroval ju po nehode. Toto sú posledné slová princeznej Diany!

  31.08.2017 16:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Svet si dnes pripomína 20 rokov od smrti princeznej Diany, ktorá zahynula po nehode v parížskom tuneli. Princeznú z auta dostala prvú omoc jej poskytol hasič Xavier Gourmelon. Ten prezradil aj jej posledné slová.

  Princezná Diana lupa
  Princezná Diana tragicky zahynula pred 19 rokmi. | archív

  Gourmelon bol presvedčený, že Diana nehodu prežije, pretože nemal žiadne vážne viditeľné zranenia. Jej posledné slová, ktoré zachytil Gourmelon, boli “Môj bože, čo sa stalo?”. Tridsaťšesťročnú Dianu previezli do parížskej nemocnice Pitie-Salpetriere, kde ju však o niekoľko hodín vyhlásili za mŕtvu.

   

  Gourmelon si však myslel, že Diana nehodu prežije. “Videl som, že má poranené pravé rameno, ale okrem toho nemala žiadne viditeľné zranenie. Vôbec nebola od krvi. Úprimne, myslel som si, že to prežije. Videl som, že odchádza v sanitke, že je živá a myslel som, že prežije. Neskôr som sa však dozvedel, že zomrela,” cituje Gourmelona britský denník The Sun.

   

  Gourmelon takisto hovoril o tom, že Diana a ani jej partner Dodi Al-Fayed neboli v zadnej časti auta pripútaní. Príbuzní a priatelia Diany však hovoria, že to je neobvyklé, pretože Diana sa v aute vždy pripútala.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku