FAKT24


sviatok má , zajtra

  ALBUM AVRIL LAVIGNE

  Fanúšikovia Avril Lavigne sa majú na čo tešiť: Speváčka sľubuje fanúšikom nový album

  03.09.2017 19:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Kanadská speváčka Avril Lavigne po niekoľkoročnej pauze sľubuje fanúšikom a fanúšičkám nový album. Tridsaťdvaročná rodáčka z Belleville v provincii Ontário sa tak vyjadrila prostredníctvom služby Instagram, kde zároveň poďakovala za podporu počas liečby lymskej boreliózy.

  Kanadská speváčka Avril Lavigne lupa
  Kanadská speváčka Avril Lavigne | Facebook

  „ Chcem sa všetkým poďakovať za trpezlivosť, kým pracujem na novom albume. Bola to veľmi dlhá liečba a ja si chcem byť istá, že je to dokonalé. Zaslúžite si odo mňa len to najlepšie a presne to vám dám. Nemôžem sa dočkať, keď sa s vami podelím o novú hudbu, na ktorej pracujem. Sľubujem, že tu bude skôr, než sa nazdáte," napísala speváčka, ktorej lymskú boreliózu diagnostikovali v roku 2014 a odvtedy fanúšikov priebežne informovala o svojich pokrokoch v liečbe.

    

  Avril Lavigne v roku 2002 vydala debutový album Let Go. Pochádzajú z neho hity ako Complicated, Sk8er Boi, I'm With You či Losing Grip. Nasledovali albumy Under My Skin (2004), The Best Damn Thing (2007), Goodbye Lullaby (2011) a Avril Lavigne (2013). Na konte má napríklad osem nominácií na prestížne ceny Grammy. Objavila sa vo filmoch Fast Food Nation (2006) či Osobná spravodlivosť (2007).

  sita | fakt24.sk

  Komentáre k článku