FAKT24


sviatok má , zajtra

  HOLLYWOOD

  Stallone chystá pokračovanie úspešného filmu Creed

  04.09.2017 14:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Americký herec a filmár Sylvester Stallone pripravuje pokračovanie úspešnej športovej drámy Creed, ktorou v roku 2015 oživili kultovú sériu Rocky. Sedemdesiatjedenročný predstaviteľ boxera Rockyho Balbou zverejnil prostredníctvom služby Instagram fotografiu Michaela B. Jordana s komentárom "naberanie sily", hashtagom #Creed 2 a rokom 2018.

  creed lupa
  Sylvester Stallone v úlohe trénera vo filme Creed. | Warner Bros.

  Portál Deadline, ktorý na post upozornil, pritom už dávnejšie informoval, že Stallone pracuje na scenári filmu, v ktorom by sa mohol Adonis Johnson Creed v podaní Michaela B. Jordana postaviť v ringu proti synovi ruského boxera Ivana Draga (Dolph Lundgren), ktorý vo filme Rocky IV z roku 1985 v brutálnom zápase zabil jeho otca Apolla Creeda (Carl Weathers).

    

  Päťdesiatdeväťročný Dolph Lundgren, ktorý stvárnil neslávne známeho Draga, pritom tiež pred niekoľkými dňami fanúšikom prostredníctvom Instagramu ponúkol krátke video z tréningu s popisom "Prípravy na niečo veľké" a hashtagmi #Creed2 a #IvanDrago. Za film Creed bol Stallone nominovaný na Oscara a snímka zožala pochvaly od kritikov. Film stál 35 miliónov dolárov a celosvetovo zarobil 173 miliónov. 

  sita | fakt24.sk

  Komentáre k článku