FAKT24


sviatok má , zajtra

  NOVÝ VIDEOKLIP

  Celeste Buckingham a Samuel Tomeček: Nový song! Bude z toho hit na konci leta?

  04.09.2017 23:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Speváčka Celeste Buckingham a spevák Samuel Tomeček zverejnili videoklip k spoločnej skladbe Shoes. Duet sa objaví na Tomečkovom albume, ktorý plánuje vydať budúci rok.

  Celeste Buckingham a Samuel Tomeček zverejnili videoklip lupa
  Celeste Buckingham a Samuel Tomeček zverejnili videoklip | Expres.sk

  Dvojicu interpretov podľa vlastných slov spojila láska k hudbe. „Som veľmi rada, že sa nám so Samuelom podarilo zložiť a naspievať duet. Poznáme sa už dlhšie a potešilo ma, keď ma oslovil na spoluprácu,“ povedala Buckingham.

     

  Mladá rodáčka z Zürichu bola pre Tomečka prvou a jedinou voľbou. „Celeste obdivujem ako speváčku a zároveň sme si sadli aj ľudsky. Kamarátime sa aj v súkromí, takže k spolupráci prišlo prirodzene. Som veľmi rád, že sa to podarilo zrealizovať a že sme k pesničke natočili aj videoklip,“ podotkol spevák, v ktorého prípade ide o prvý duet so ženou. „Celeste mala podmienku, aby skladba bola v anglickom jazyku a aby to nebola balada. Taktiež sme sa dohodli, že ma bude v štúdiu koučovať v angličtine,“ zasmial sa Tomeček. „Ja som rád, pretože sa mi páčia ženy, ktoré majú pevnú ruku. Dúfal som, že so mnou nebude mať veľa práce a myslím, že nakoniec sme to obaja zvládli. Teším sa, že sme si pesničku napísali sami, pretože vyjadruje nás oboch - môj aj jej svet,“ dodal.

   

  Videoklip dvojica nakrúcala v Banskej Štiavnici, Jasnej a na Donovaloch. „Natáčali sme ho so skvelým A-Teamom na čele s Michalom Nemtudom, s ktorým som spolupracoval po prvý raz. Bolo to však pre mňa jedno z najpríjemnejších nakrúcaní, aké som kedy zažil,“ poznamenal Tomeček.

   

  sita | fakt24.sk

  Komentáre k článku