FAKT24


sviatok má , zajtra

  BOJUJE O ŽIVOT

  Markizák Boris Pršo skolaboval: Krvácanie do mozgu, leží v umelom spánku!

  05.09.2017 16:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Je vo vážnom stave. Známy markizácky redaktor Boris Pršo skončil v nemocnici. V sobotu totiž skolaboval na generálke tanečnej šou Let's Dance a musel byť prevezený na Antolskú.

  Boris Pršo lupa
  Boris Pršo | Facebook Boris Pršo

  Momentálne leží v umelom spánku a prognózy vôbec nie sú dobré. Diagnóza je totiž viac ako vážna: krvácanie do mozgu. Pršo je známy predovšetkým svojimi rozhovorim so svetoznámymi celebritami, nechýba na žiadnej svetovej premiére veľkých kinohitov a taktiež pôsobí v televízii zo Záhorskej ako dramaturg programov Tvoja tvár znie povedome a momentálne Let's Dance.

    

  "Boris nám veľmi chýba, je úžasný kolega, plný humoru, výnimočnej kreativity a vášne pre televíziu, celkovo pozitívny človek. Úprimne mu želám, aby sa vyzdravel čo najskôr," reagoval Mathias Settele.  povedal pre portál zdroj z televízie. Všetko sa odohralo počas sobotnej generálky, kedy mu malo prísť zle a naledoval kolaps. Jeho stav je naozaj vážny, o čom svedčí aj to, že je momentálne v umelom spánku. Nikto nevie, čo bude nasledovať, no všetci dúfajú, že sa z toho známa tvár Markízy čoskoro dostane.

   

  Informácie potvrdil aj šéf PR oddelenia televízia Michal Borec. "Áno je to tak, Boris Pršo na generálke skolaboval a bol prevezený do nemocnice. Viac sa k jeho zdravotnému stavu nemôžem vyjadrovať. Všetci v televízii Markíza mu držíme palce, posielame pozitívnu energiu a želáme veľa síl na čo najrýchlejšie uzdravenie a návrat tam, kam patrí - do televízie," povedal. Boris drž sa!

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku