FAKT24


sviatok má , zajtra

  NOVÁ HVIEZDA?

  Slovensko má novú sexy speváčku: Toto dokonalé telo dostalo aj zabudnutého superstáristu!

  10.06.2016 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Slovenská speváčka Nika Karch prichádza pred letom s chytľavou piesňou In my head, ktorá je jej prvou skladbou spievanou v anglickom jazyku. Speváčka natočila k novinke aj klip, kde sa objavil aj exsuperstárista Michal Chrenko.

  |

  "Rada skúšam nové veci a vždy som chcela mať aspoň jednu skladbu v angličtine. Keď som prvýkrát počula hudbu v štúdiu hneď som vedela, že práve do tejto skladby musím napísať anglický text," povedala michalovská rodáčka Nika, ktorá tak oprášila svoj obľúbený jazyk, keďže počas strednej školy študovala v americkom Arkansase.

    

  K tejto novinke natočila aj videoklip, ktorý vznikal v krásnej slovenskej prírode v okolí Nitry pod taktovkou kameramana Stana Kováča. "Natáčanie klipu bolo dosť náročné hlavne v pasážach točených v nákupnom centre, kde som musela stáť niekoľko minút bez pohnutia," dodala sympatická Nika. Okrem Niky si v klipe zahral aj Mišo Chrenko, ktorý skladbu spolu s Ľubom Korčokom produkoval a s ktorým Nika spolupracuje už dlhšie. Paradoxne je aj on sám spevákom, no dlhšie o ňom nebolo počuť. Teraz sa aj vďaka mladej kráske z východu Slovenska opäť pripomenul, aj keď sa v klipe objavil iba na pár sekúnd.

   

  "Mišo je veľmi šikovný a talentovaný hudobník a veľmi sa teším, že na mojich najbližších koncertoch sa predstaví na pódiu spolu so mnou, keďže sa stal mojím novým bubeníkom v kapele," dodala na záver Nika Karch. Či sa jej podarí so skladbou preraziť uvidíme. Keďže je ale na svete nový zákon o slovenskej hudbe, chytľavý song, by sa mohol ľuďom naozaj dostať do hlavy!

   

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku