FAKT24


sviatok má , zajtra

  NOVÁ PIESEŇ

  Sam Smith sa vracia: Známy gay spevák schudol a vyzerá lepšie ako nikdy predtým!

  08.09.2017 22:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Anglický spevák Sam Smith predstavil nový singel. Novinka má názov Too Good at Goodbyes a je prvou nahrávkou, ktorú 25-ročný interpret zverejnil od roku 2015.

  Anglický spevák Sam Smith lupa
  Anglický spevák Sam Smith | Facebook

  "Táto skladba je o vzťahu, ktorý som mal a je v podstate o tom, ako sa cítite dobre a potom sa rozídete," opísal Smith novinku v stanovisku. "Je to dlho, čo som zverejnil nejakú hudbu a cítim, že tento singel udá tón toho, čo ešte príde," dodal. Autormi piesne, ktorú si priaznivci mladého speváka môžu vypočuť napríklad na službe YouTube, sú Jimmy Napes a duo Stargate.

    

  Samuel Frederick Smith sa stal známym v roku 2012 vďaka spolupráci na piesni Latch dua Disclosure. O rok neskôr sa podieľal na singli La La La, ktorý vydal producent Naughty Boy a taktiež vydal EP nahrávku Nirvana. Na ňu nadviazal albumom In The Lonely Hour (2014), ktorý obsahuje single Money On My Mind, Like I Can, I'm Not The Only One či Stay With Me. Smith je víťazom ankety BBC Sound of 2014, ktorá predurčuje najväčšie hudobné hviezdy roka. Okrem toho získal napríklad štyri Grammy, šesť MOBO Awards, tri BRIT Awards alebo tri Billboard Music Awards. Nahral aj pieseň Writing's On The Wall pre bondovku Spectre (2015), ktorá mu vyniesla Oscara a Zlatý glóbus.

  sita | fakt24.sk

  Komentáre k článku