FAKT24
  UŽ JE DOMA

  Prvé foto po pôrode: Pocisková opustila nemocnicu! Tůma si vyzdvihol svoje poklady!

  10.06.2016 14:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Nela Pocisková dnes opustila nemocnicu. Po pôrode svojho synčeka Hektora si oboch vyzdvihol hrdý otecko Filip Tůma, ktorý si ich odviezol domov.

  Nela Pocisková Filip Tůma lupa
  Nela s Filipom opustili nemocnicu. | Profimedia

  Pocisková mala bezproblémové tehotenstvo a rovnako aj pôrod. A keďže boli už pár dní po pôrode v úplnom poriadku aj s malým Hektorom, lekári ich dnes krátko po 13. hodine prepustili domov. Oboch si vyzdvihol hrdý otecko Filip Tůma, ktorý sa po celý čas usmieval a bolo vidieť, že je šťastný ako nikdy predtým. Každý chlap je predsa pyšný, keď sa mu ako prvorodený narodí práve synček. 

    

  "Máme sa dobre, malinký má ideálne miery," povedala Pocisková krátko po pôrode. Dvojica si zrejme zariadi spoločné hniezdočko lásky aj s malým Hektorom v Ivanke pri Dunaji, kde má herec dom. Práve v ňom by mala mladá rodinka spoločne bývať. Či im zaznejú aj svadobné zvony v najbližšom období, alebo si počkajú obaja na to, keď ich malý synček vyrastie, je teraz otázne.

   

  Nela tvorí s Tůmom pár viac ako tri roky. Aj v ich prípade však nastala vo vzťahu kríza, ktorá prišla minulý rok. Vtedy sa na čas rozišli, Tůma sa dokonca začal stretávať s inou ženou. Obaja si však zrejme uvedomili, že k sebe patria a tak sa dali opäť dokopy. Pocisková navyše krátko po obnovení vzťahu potvrdila, že je tehotná a tak to vyzerá, že je práve Filip pre ňu ten pravý. Mladej rodinke gratulujeme a prajeme všetko dobré.

   

   

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku