FAKT24


sviatok má , zajtra

  HOLLYWOOD

  Vraždiaci klaun láme rekordy. To iba v Amerike zarobil 123 miliónov!

  10.09.2017 18:00 / celebrity google+ twitter facebook

  King je opäť kráľom. Filmová adaptácia populárnej knihy Stephena Kinga To láme v amerických kinách rekordy. Príbeh o vraždiacom klaunovi v malom americkom mestečku podľa servera Deadline od piatka do nedele iba v Amerike zarobí 123 miliónov dolárov.

  It lupa
  Klaun od Stephena Kinga zarába. | New Line Cinema

  To mal v amerických kinách brutálny úvod a iba v piatok zarobil 51 miliónov dolárov. Doterajší rekordér zárobkov v septembri film Hotel Transylvánia 2 potreboval na zárobok 48 miliónov celé tri dni.

   

  Podľa predpovedí mal film argentínskeho režiséra Andyho Muschiettiho zarobiť za tri dni približne 70 miliónov dolárov. Už teraz je však jasné, že to bude podstatne viac. Server Deadline odhaduje, že za tri To zinkasuje v amerických a kanadských kinách niečo cez 123 miliónov. A to proti filmu ide aj hurikán Irma, ktorý ohrozuje Floridu. Tá sa na celkových zárobkoch podieľa piatimi percentami. Polovica kín na Floride pritom kvôli hurikánu nefunguje.

   

  Film štúdií New Line Cinema a Warner Bros. sa teší veľkej popularite na sociálnych sieťach. V aktivite dokonca prekonáva aj komiksové filmy o superhrdinoch. Muschietti už teraz plánuje nakrúcanie druhej časti filmu. Po týchto zárobkoch mu v tom nikto nebude brániť.

  Šulko | fakt24.sk

  Komentáre k článku