FAKT24


sviatok má , zajtra

  DRSNÝ PROČKO

  Fico ty sám sebe lezieš do zadku! Dúfam, že dostaneš to, čo si zaslúžiš!

  12.09.2017 09:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Joža Pročka si všetci pamätajú ako zabávača z televíznej obrazovky. Teraz sa už venuje podnikaniu, ale sem tam sa vyjadrí k súčasnej situácii na Facebooku. Cez víkend neodolal a poriadne tvrdo si podal premiéra Roberta Fica. Tomu takto asi ešte nikto nenaložil.

  Pročko lupa
  Jožo Pročko saporiadne rozohnil. | FB Jožo Pročko

  “Tak som si hodinku vypočul nášho premiéra. Naozaj nepoznám, nepoznám charakternejšieho človeka ako je Róbert Fico. Čestnejšieho, milšieho…,” povedal na úvod ironicky Pročko, ktorý práve v aute dopočúval reláciu RTVS s Ficom. A potom začal Pročko napodobňovať Fica: “Pán redaktor ja pre Slovensko robím ako nikto. Pán redaktor vy si myslíte, že by som neodvolal nečestného človeka. Veď som odvolal ministra, ktorý bol v podozrení, že mal niečo s upratovacími čatami. A Kaliňák? To je čistý človek. Richtera? Nepoznám lepšieho ministra sociálnych vecí, práce a rodiny. Smer-SD robí pre Slovensko ako nikdy nijaká strana.”

     

  Lenže Pročko neskončil iba pri ironickom videu a pripojil k nemu poriadne štipľavý status. A ten si veru Fico za klobúk nedá. “Priatelia Fico je servilný voči sebe, on sám sebe lezie do zadku !!!!!!!!!!!!!. On je vesmírny unikát v neúprimnosti. On neodpovedá na otázky, on rozpráva Smerochvály na každú otázku. Presviedča Slovákov, že už je na Božej úrovni. Nebyť Smeru a Fica by sme sa nemnožili, nejedli a nespali. Ja som mu neveril ani slovo. Jeho afektovaný a neúprimný prejav musí čestným ľuďom trhať srdce. Pomodlím sa aby tento birmovaný komunista čim skôr dostal to, čo si zaslúži,” uzavrel svoj post na sociálnej sieti Pročko.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku