FAKT24


sviatok má , zajtra

  NÁVRAT MAESTRA

  Karel Gott prekvapuje: Chstá návrat na pódiá, má to však háčik!

  14.06.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Populárny spevák Karel Gott, ktorý má za sebou úspešnú liečbu rakoviny lymfatických uzlín, má zrejme mimoriadnu chuť na čo najskorší návrat na koncertné pódiá. Najskôr však musí absolvovať rekonvalescenciu, ktorej dĺžka nie je zatiaľ zrejmá.

  Karel Gott lupa
  Karel Gott sa možno vráti už tento rok. | Facebook K. Gott

  Vyplýva to z informácií, ktoré prinieslo internetové vydanie denníka Blesk s odvolaním sa na Gottovu roadmanažérku Lídu Sekaninovú i jeho nemeckého manažéra Maxa Kaminského. "Kedy začneme s Karlom riešiť prípadné termíny, závisí od toho, ako dlho potrvá jeho rekonvalescencia. My sme si stanovili koniec augusta," uviedla Sekaninová. Podľa jej slov sa o prípadnom októbrovom vystúpení mnohonásobného československého a českého Zlatého slávika v pražskej O2 aréne rozhodne až v septembri.

    

  Karla Gotta by radi privítali aj organizátori koncertu Lýra 50 - Mám rozprávkový dom, ktorého dejiskom bude bratislavská Incheba 18. októbra, teda iba tri dni po predpokladanom termíne pražského koncertu.
  Michal David už píše pre Karla Gotta nový song, zatiaľ bol však s podrobnosťami zdržanlivý.
  Gottov nemecký manažér Max Kaminski potvrdil, že pravidelne so spevákom komunikuje a rieši s ním žiadosti o vystúpenia v priebehu jesene 2016 a budúceho roku. Do konca leta však žiadne takéto záväzky neprichádzajú do úvahy, vyplynulo z jeho slov.

   

  "Božský Kája" robí maximum pre urýchlenie rekonvalescencie a preto podľa oficiálne nepotvrdených informácií českých médií odcestoval v uplynulých dňoch do nemenovanej kúpeľnej destinácie v Taliansku, nie však na jeho obľúbený ostrov Ischia. Prostredníctvom hovorkyne požiadal Gott verejnosť o rešpektovanie súkromia, avšak nevyvrátil, že sa vybral práve do Talianska.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku