FAKT24


sviatok má , zajtra

  OPÄŤ V TOM

  VIEME PRVÍ Exfrajerka Rytmusa: Tehotná!

  15.06.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Exfrajerka a bývalá manažérka rapera Rytmusa má dôvod na radosť. Je totiž druhýkrát tehotná a so svojim exotickým priateľom Felixom očakáva ešte tento rok prírastok do rodiny.

  Andi Práznovská lupa
  Práznovská je druhýkrát tehotná. | Instagram

  Po synovi Chrisovi sa jej tak už čoskoro narodí druhé dieťatko. Podľa informácií FAKT24 je Práznovská v štvrtom mesiaci tehotenstva. Jej rastúce bruško však vyzerá, akoby mala čoskoro rodiť. Exmanažérka Rytmusa žije už niekoľko rokov v Prahe, kam sa presťahovala po rozchode s raperom. Krátko po ukončení ch vzťahu sa skončila aj spolupráca a obaja si išli svojou cestou.

    

  Práznovská si v stovežatej našla partnera Felixa, ktorý je majiteľom známeho klubu. Andi tak nasleduje svoju najlepšiu kamarátku Tinu, ktorú tiež v minulosti zastupovala a dodnes v niektorých záležitostiach aj zastupuje. Tina má tiež dve deti, syna Lea zo vzťahu s futbalistom Richardom Lásikom a dcéru Aničku, ktorú porodila manželovi Separovi. Obe boli tehotné v takmer identický čas, tentoraz to ale Práznovská nestihla, keďže dcérka Tiny má už viac ako rok. 

   

  S Rytmusom tvorila Práznovská nerozlučnú dvojicu viac ako sedem rokov. Počas ich spolupráce ho doslova vytiahla na výslnie popularity. Nielenže po jeho boku stála v čase, kedy sa upísal SuperStar, práve počas jej manažovania sa stal jedným z najpopulárnejších raperov u nás aj v Čechách. Rovnako sa jej darilo aj s Tinou, ktorá podobne ako Rytmus pod vedením Andi vstúpila do prvej ligy šoubiznisu. V jednom roku boli dokonca obaja v Česko Slovenskej SuperStar. Zatiaľ čo Rytmus porotcoval, Tina sekundovala Leošovi Marešovi. Budúcej mamičke gratulujeme!

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku