FAKT24


sviatok má , zajtra

  MENEJ JE VIAC

  Diana Mórová v novej reklame: Diiduš, ale tú retuš trochu prehnali, nemyslíš?

  14.10.2017 15:45 / celebrity google+ twitter facebook

  Slovenská herečka Diana Mórová patrí k najobľúbenejším tváram na Slovensku. Donedávna účinkovala v dennom seriáli Panelák, vyhrala tanečnú šou Tanec snov, či porotcovala v Česko Slovensko má talent. Teraz sa navyše upísala do reklamy...

  Diana Mórová lupa
  Diana Mórová na propagačnom plagáte | Vaxicum

  Na tom by nebolo nič zvláštne, reklamy sú pre celebrity veľmi dobrým zdrojom príjmu. A to vie aj Mórová, ktorá propaguje relaxačný krém na namáhané svlastvo. V reklame je naozaj krásna a dokonalá. Avšak pri pohľade na fotografiu, kde je priamo herečka na propagačnom letáku, je vidieť, ako to grafici prehnali s retušou.

   

  Fotky, ktoré sa objavujú v reklame musia byť vždy dokonalé. Nie vždy to však vyjde na 100 percent. A to je aj tento prípad. Mórová má síce 3 roky pred 50kou, napriek tomu patrí k našim najkrajším herečkám. Preto prehnané zásahy "retušérov" ani nepotrebuje. Avšak v tejto reklame je evidentné, že jej ubrali nielen vrások, pretože má úplne vyhladenú pleť, ale pridali aj opálenie, či zmenili farbu vlasov na bledo fialovú. Či to bol zámer a či Diana tieto fotografie schválila nevedno, isté však je, že v tomto prípade platí, že menej je niekedy viac.

   

  Diana Mórová je slovenská herečka. V rokoch 1988 – 1992 študovala herectvo na VŠMU v Bratislave. Od roku 1992 je členka činohry SND v Bratislave. Hrala v televíznych seriáloch Štúrovci (1992), Silvánovci (1996 – 1997), Zborovňa (1999), O ztracené lásce (2001) a Panelák (2008). V roku 2006 so svojim krasokorčuliarskym partnerom vyhrala televíznu súťaž TV JOJ, Hviezdy na ľade. Účinkovala aj v seriáli Panelák, Keby bolo keby, ale tiež v jojkárskych reláciách Tanec snov, či Česko Slovensko má talent.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku