FAKT24


sviatok má , zajtra

  BOJ S RAKOVINOU

  Kmotríková: Otvorená spoveď o zákernej rakovine!

  28.10.2017 14:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Prehovorila o zákernej rakovine. Osudom skúšaná moderátorka Jojky Adriana Kmotríková si opäť prechádza peklom boja so zákernou rakovinou. Prehovorila o náročnej operácii i o svojom boji.

  Adriana Kmotríková lupa
  Kmotríková je po ďalšej operáci. | TV JOJ

  Kmotríková otvorene prehovorila o rakovine pre denník Nový Čas. “Som po operácii nádoru v maternici. Išlo o komplikovaný zákrok, ale myslím si, že lekári ju zvládli. Sú to úžasní odborníci a veľmi im za všetko ďakujem,” povedala Kmotríková. Tá trpí podľa vlastných slov rakovinou žliaz maternice, ktorú lekári museli odhaliť počas zákroku v narkóze.

   

  Populárna moderátorka sa však ani napriek krutej rane osudu nevzdáva a plánuje svoj návrat na obrazovky. “Ďakujem všetkým, ktorí ma povzbudzovali. Rozhodla som sa o mojich problémoch prehovoriť z jediného dôvodu - kvôli iným ženám. Pretože niekedy obyčajná prehliadka nestačí. Vrátim sa určite, ale neskôr,” dodáva Kmotríková pre Nový Čas.  "Kým to bude potrebné, Adrianu Kmotríkovú budu v Novinách TV JOJ zastupovať jej kolegyne. Je to na dohode medzi moderátorkami a vedením televízie," povedala hovorkyňa televízie Joj Lucia Kulihová.

   

  Kmotríková už pred dvoma rokmi skolabovala priamo vo vysielaní správ a podrobná lekárska prehliadka zistila nádor na mozgu. Moderátorka sa úspešne podrobila operácii a následnej liečbe a vrátila sa na obrazovku. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku