FAKT24


sviatok má , zajtra

  POVEDALÁ ÁNO

  Leoš Mareš urobil vážny krok: Pompézne zásnuby a...Vlastný ohňostroj

  30.10.2017 00:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Český moderátor Leoš Mareš sa zasnúbil s módnou redaktorkou Monikou Koblížkovou. Štyridsaťdvaročný rodák z Berouna požiadal svoju o sedem rokov mladšiu partnerku o ruku cez víkend v Mariánskych Lázňach, pričom si pre ňu pripravil aj súkromný ohňostroj.

  Leoš Mareš lupa
  Leoš Mareš sa zasnúbil | Instagram Monika Koblížková

  Mareš sa s radostnou novinkou podelil na sociálnych sieťach, kde zverejnil aj video zo zásnub. „ Keď prišla tá chvíľa, vytiahol som krabičku. Monika mi potom povedala, že to najprv nepochopila, videla krabičku, ale myslela si, že je to nejaký darček. No a to som už kľačal," opísal romantický moment v príspevku na službe Instagram a s humorom dodal, že jeho snúbenica nie je tehotná.

   

  Dvojica spolu randí už dva roky. Mareš bol v minulosti už raz ženatý. S Monikou Marešovou, ktorá má s ním synov Jakuba a Matěja, sa zosobášil v roku 2008, odlúčili sa však o dva roky neskôr. Rozviedli sa až tento rok v máji.

   

  Leoš Mareš je na Slovensku známy predovšetkým ako moderátor programov Česko Slovenská SuperStar, Česko Slovensko má talent či X Factor. Zahral si tiež vo filmoch Ako básnici nestrácajú nádej (2004), Uloviť miliardára (2009), Ako básnici čakajú na zázrak (2016), Všetko alebo nič (2017) a Muzzikanti (2017).

   

  I said YES ❤️

  Príspevok, ktorý zdieľa Monika Koblížková (@monikakoblizkova),

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku