FAKT24


sviatok má , zajtra

  PROMINENTNÉ BÁBÄTKO

  Roman Juraško je otcom: Jeho krásna partnerka mu porodila dcérku! Aké meno vybrali?

  01.11.2017 07:45 / celebrity google+ twitter facebook

  Už sú rodičmi. Prominentný párik Roman Juraško a Diana Hágerová sa včera stali rodičmi. Známa moderátorka Markízy a rádia Europa 2 porodila dcérku.

  Roman Juraško Diana Hágerová lupa
  Juraško a Hágerová sa už čoskoro stanú rodičmi. | Instagram

  Informáciu mala ako prvá samozrejme domovská televízia Juraška Markíza. Tá o pôrode svojich dvoch tvári informovala na svojom webe. Pre dievčatko vybrali rodičia meno Izabela. Počas tehotenstva navyše neprezradili, či čakajú dievčatko, alebo chlapčeka. Tesne pred pôrodom napísala samotná moderátorka na sociálnu sieť vyznanie svojmu partnerovi. 

   

  "Možno aj vy ste v živote prechádzali obdobím, keď ste si hovorili, že už nikoho nebudete milovať.. nikto nebude milovať vás, nebudete už nikdy zažívať chvíle šťastia s niekym iným.. a potom to prišlo. Stretli ste človeka, ktorý vás dokázal rozosmiať, porozprávať sa, pohladiť, pochopiť, v jeho očiach ste videli to čo dlho nie.. LÁSKU.. ja ju tam vidím už roky a to najväčie šťastie, láska a dobrodružstvo nás spolu este len čaká," boli slová pri krásnej fotke zamilovanej dvojice. Teraz je už zrejme len otázkou času, kedy im zaznejú svadobné zvony. 

   

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku