FAKT24


sviatok má , zajtra

  ROZCHOD ROKA

  Šokujúca správa: Hana Gregorová skolabovala! Leží v nemocnici. Môže za to šialený expriateľ?

  02.11.2017 00:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Slovenská herečka a vdova po hercovi Radkovi Brzobohatom Hana Gregorová skolabovala. Diagnóza znie navyše poriadne vážne - celkové zlyhanie organizmu. Čo je za tým?

  Hana Gregorová Ondřej Koptík lupa
  Hana Gregorová a Ondřej Koptík. | archív vipstory.cz

  O náhlej hospitalizácii známej herečky informovala televízia Prima. Podľa nej bola Gregorová náhle prevezená do nemocnice potom, ako skolabovala. Dôvodom je totálne vyčerpanie organizmu, za ktorým netreba hľadať nikoho iného, ako jej exmilenca Ondreja Koptíka. Ten sa po ich rozchode začal správať ako totálny šialenec. Neustále prezrádza detaily z ich milostného života, posiela herečke odkazy cez médiá a na sociálnej sieti pridáva jednu intímnu fotku za druhou.

   

  "Herečka je už dva mesiace, potom ako rázne ukončila vzťah so svojim priateľom kvôli drogovej eskapáde pod neustálym tlakom. Snaží sa ju kontaktovať nepriamo cez smsky, alebo priamo pred jej domom, či bytom," povedala TopStaru blízka priateľka Gregorovej. Navyše jej na pohode nepridal ani fakt, že s ňou divadlo, ktoré nesie meno jej zosnulého manžela, rozviazalo spoluprácu. Aj za týmto treba hľadať mediálny obraz, ktorý o Gregoroveh vytvára práve Koptík. 

   

  "V júni divadlo prenechala novej riaditeľke s nádejou, že sa bude ďalej rozvíjať. Nové vedenie sa ale rozhodlo na základe anonymných mailov plných klamstiev a ohováračiek ukončiť s Hankou spoluprácu so slovami, že kazí morálny kredit divadla," dodala jej kamarátka. Zdá sa teda, že toto všetko sa podpísalo pod zlý zdravotný stav Gregorovej. Tá je teraz v starostlivosti lekárov, ktorí sa ju budú snažiť dať dohromady, aby sa mohla čoskoro opäť vrátiť domov.

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku