FAKT24


sviatok má , zajtra

  OPÄŤ ROZVOD

  VIEME PRVÍ! Šokujúci rozvod v šoubiznise číslo dva: Peter Kočiš sa rozvádza!

  03.11.2017 21:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Tak toto je naozaj šok! Po manželoch Heribanovcoch sa rozvádza ďalší dlhoročný stabilný pár slovenského šoubiznisu. Podľa exkluzívnych informácií, ktoré získal FAKT24, podal manželský pár Kočišovcov po dlhých spoločných rokoch žiadosť o rozvod.

  Peter Kočiš s manželkou Nelou lupa
  Peter Kočiš s manželkou Nelou | www.topky.sk

  Peter a Nela Kočišovci patrili k najstabilnejším párom slovenského šoubiznisu. Obaja sa nevyhýbali ani spoločenským udalostiam, nechýbali napríklad na Plese v opere. Dvojica má spolu dve dcérky a herec, či moderátor patril vždy k manželom, ktorý k svojej polovičke Nele vzhliadal. Tomu je však koniec. "Sú od seba nejaký čas. Neviem, čo sa medzi nimi presne stalo, tento týždeň však podali žiadosť o rozvod," povedal nám náš dobre informovaný zdroj z okolia prominentnej dvojice.  

   

  Oslovili sme preto aj samotného herca, či nám tieto informácie môže potvrdiť a tiež nás zaujímalo, čo je dôvodom rozvodu tak stabilného páru. Zatiaľ na naše SMS správy nereagoval. Kočiš navyše nikdy nepatril k škandalóznym hercom a v šoubiznise má povesť slušného chlapíka. Jeho manželka popri materstve podnikala, má obchod s oblečením. Čo je teda dôvodom rozvodu? "Nechcú o tom veľmi hovoriť, je to pre nich citlivá téma. A rovnako chcú brať ohľad aj na ich dve dcérky," dodal náš zdroj. 

   

  Kočiš je rodák z Nitry a televíznym divákom je známy aj ako moderátor. Má za sebou moderovanie relácií ako napríklad Páli vám to?, Bumerang a Snívajte s nami. Aj on patrí medzi tých, ktorí svoje schopnosti začali rozvíjať v rádiu. Jeho prvým pôsobiskom v tomto smere bolo Fun rádio, neskôr pokračoval v Rock FM. Účinkoval v množstve televíznych inscenácií a takisto TV filmov.

   

  Z najznámejších hodno spomenúť Tisícročná včela, Jánošíkov dar, Príbeh Mateja Hózu alebo Poviem mu to sám, vďaka ktorému získal cenu Prix Danube za najlepší herecký výkon. Spomínaný film je jedným z prvých, kde sa Peter Kočiš objavil. Ako väčšina slovenských hercov, aj Peter účinkoval vo viacerých seriáloch. Tisícročná včela, Tajomný ostrov, to je výpočet tých najznámejších. Okrem nich sme ho mohli vidieť aj v seriáloch, ako napríklad Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade, Odsúdené, Nevinní.

   

  Pri výpočte jeho hereckých skúseností musíme spomenúť jeho aktivity v divadle. Bol členom DAB Nitra, Novej scény a za sebou má množstvo divadelných hier. Pri kompletizácii jeho hereckých aktivít treba uviesť aj jeho účinkovanie v dabingu. Okrem iného daboval najmä postavy, ktoré hrá Denzel Washington, napríklad vo filmoch Muž v ohni, Prípad Pelikán a taktiež nadaboval postavu Supermana v rovnomennom filme.

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku