FAKT24


sviatok má , zajtra

  KONIEC!

  A je to tu: Víťazom tanečnej šou sa stal prekvapivo tento pár! Čakali ste to?

  06.11.2017 00:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Prekvapivé finále. Tanečná šou na Markíze skončila. Z trojice párov, ktoré sa zvŕtali na parkete, mohol ako víťaz odísť iba jeden. A nečakane sa ním stal herec Vladimír Kobielsky.

  Vladimír Kobielsky lupa
  Tanečnú šou vyhral Vladimír Kobielsky | TV Markíza

  Do finále postúpila trojica celebrít na čele s Kobielskym, Silivou Lakatošovou a Braňom Deákom. A to sa ešte pred začiatkom šou hovorilo o veľkej favoritke Daniele Hantuchovej a Petre Vajdovej. Herečku však vyradilo zranenie, tenistku potopili diváci. To Kobielsky spoločne so svojou tanečnou partnerkou Dominikou Chrapekovou boli iná kategória.

   

  Od začiatku nepatrili k favoritom, Kobielsky si dokonca občas vyslúžil od porotcov poriadnu kritiku. Napriek tomu sa ukázalo, že to, čo sa porote možno až tak nepáči, diváci milujú. A rovnako dali najavo svoje sympatie aj k samotnému hercovi. Ten sa nakoniec ukázal ako čierny kôň celej súťaže, pretože zdvihol v neďelu večer nad hlavu trofej pre celkového víťaza. A to aj napriek tomu, že z trojice finalistov tancoval zrejme najslabšie. Ani to však jeho fanúšikom nezabránilo tomu, aby ho vyniesli na tanečný Olymp.

   

  Herec známy napríklad zo seriálu Panelák, či Búrlivé víno sa tak pridal k celebritám ako Zuzana Fialová, Nela Pocisková, či Jana Hospodárová, ktorí Let's Dance vyhrali v minulosti. Paradoxne ich na záver vychválil aj najobávanejší z porotcov, Ján Ďurovčík. "Ja vám chcem poďakovať, lebo vy ste do súťaže priniesli tri veci – noblesa, na konci už naozaj aj náročné choreografie a kvalita, to je najpodstatnejšie," povedal známy choreograf. Samotný herec sa po víťazstve veľmi tešil.

   

  "Pocity šťastia samozrejme máme po 4 mesiacoch takej driny, ktorá nám prinášala samozrejme aj šťastie, pretože vždy, po každom týždni sme zdolávali nejaké prekážky jednotlivých choreografií, tak teraz to tak akože vyvrcholilo a chytilo to takú bodku, takú korunu. Takže ďakujeme veľmi pekne všetkým divákom za to, že nám posielali hlasy, za podporu. Aj všetkým ženám okolo mňa, ktoré mi pomáhali," povedal Kobielsky pre portál topky.sk.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku