FAKT24
  ROZHOVOR S PAŠEKOM

  Dušan Pašek o svojej láske Kalisovej: Toto je môj život po boku Mirky!

  13.11.2017 18:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Meno Dušan Pašek mladší nie je neznáme. Najmä nie v hokejovom svete, kde sa syn známeho hokejsitu a funkcionára Dušana Pašeka zapísal do povedomia verejnosti. Počas kariéry aj po nej mal niekoľko vzťahov, dokonca nechýbali ani známe tváre. Dnes je však šťastný po boku markizáckej moderátorky Miriam Kalisovej, s ktorou tvorí pár už nejaký ten piatok. Ako si užívajú spoločný čas? Ako ho prijala Mia, dcérka známej moderátorky? To všetko nám Pašek prezradil v exkluzívnom rozhovore. 

  Kalisová lupa
  Miriam Kalisová | FB Miriam Kalisovej

  Ste mediálne známa tvár nielen vďaka priezvisku, ale aj úspechom v hokeji. Teraz však chodíte s pomerne známou moderátorkou. Nerobí vým dokonca ani problém ukázať čo - to z vášho súkromia na sociálnej sieti. Napriek tomu, boli ste pripravení aj s Mirkou na taký záujem, aký sa spustil po prevalení vášho vzťahu?

  Samozrejme vedel som , kto je Mirka a že ten mediálny záujem o ňu je pomerne veľký. Nie je pre mňa novinka byť pod mediálnym tlakom, takže si myslím, že to spolu zvládame s prehľadom a sme vo faze , že na niektorých výmysloch, ktoré sa o sebe dočítame vieme celkom dobre pobaviť.

   

  Keďže spolu tvoríte pár už nejaký čas, bola Mirka po vašom boku aj počas toho, ako vám kaviareň iClinic zničil požiar. Pomáhala vám pri obnove prevádzky?

  Určite áno, potrebovali sme čím skôr otvoriť a aj ona priložila ruku k dielu. Máme nepríklad v kaviarni novinku v podobe domácich waflí, ktoré navrhla dať do kaviarne práve ona.

   

  Ako teraz trávite svoj čas, ak nieste v práci?

  Počas hokejovej kariéry som kvôli každodenným tréningom nemal vôbec kedy chodiť na pár dní do zahraničia. Teraz, keď možem, tak to dobieham a spoznávam Európu. Napríklad Veľmi rád chodievam do madridu na futbal, kde sa chodím pozerať na môj obĺúbený tím Real Madrid.

   

  Mirka má dcérku Miu z predošlého vzťahu. Ako vás prijala?

  Myslím si, že veľmi veľmi dobre.

   

  Plánujete svoj biznis rozširovať napríklad na sieť kaviarní?

  Čo sa týka konceptu kaviarne prepojenej s očnou klinikou , tak o tento concept evidujeme veľký záujem už v spomínanom nákupnom centre Chodov, ako aj v rakúskom Klagenfurte, čiže odpoveď je áno.

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku