FAKT24


sviatok má , zajtra

  SEXY SIMONA

  Krainová iba v podväzkoch: Máme sexy fotky známej Češky! To musíte vidieť

  28.11.2017 00:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Simona Krainová sa rozhodne nechystá do dôchodku, práve naopak - čím ďalej viac pracuje a fotí. Tentoraz sa predviedla v naozaj dráždivých pózach a jej fotky zdobia obchody v predvianočnom období vo všetkých nákupných centrách.

  Simona Krainová lupa
  Simona Krainová | Bepon

  Simona nafotila novú kolekciu pre slovenskú módnu značku Bepon a ukázala sa rovno v podväzkoch! "Ja som si fotenie pre Bepon naozaj užívala a teší ma, že mi boli dané také gény, vďaka ktorým si môžem stále dovoliť fotiť podobné kolekcie," prezradila Krainová.

   
  Modelka si na fotenie vzala veľmi krátke sexy šaty a podväzky, ktoré spod sukne rafinovane vykúkali a odhaľovali jej naozaj luxusné a vytrénované pozadie, ktoré aj po 40ke nemá ani náznak celulitídy a môže byť podrobené aj tej najprísnejšej kritike. Kolekcia Simony obsahuje sexy pančuchy, body a podobne. Každá žena, ktorá sa chce páčiť a byť šik, tak má šancu teraz vyzerať dokonale v Krainovej kolekcii.

   

  Tá prednedávnom zmenila účes, kedy si svoje dlhé blond vlasy nechala ostrihať a momentálne nosí kratšie mikádo s ofinou. Treba podotknúť, že modelke tento nový styling naozaj pristane. 

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku