FAKT24


sviatok má , zajtra

  VIANOCE V TV

  Tešíte sa na Popolušku? Na Markíze ju tento rok nečakajte!

  02.12.2017 08:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Legenda na Štedrý deň. Viete si vôbec predstaviť, že by sa Vianoce odohrali bez klasiky Tři oříšky pro Popelku? Všetci sme boli doteraz zvyknutí, že sme si nádhernú rozprávku našli vždy na televízii Markíza. Tomu je však koniec.

  Tri oriešky pre Popolušku lupa
  Libuše Šafránková vo svojej najslávnejšej úlohe | Česko - slovenská filmová databáza

  Rozprávka od Václava Vorlíčka bola súčasťou programu televízie zo Záhorskej Bystrice dlhé roky. Teraz je všetko inak a ak budete chcieť vidieť legendárnu Popolušku, musíte prepnúť na Jojku. Tá ju získala vďaka novému modelu predaju licencií. Televízie si po novom žrebujú poradie, podľa ktorého si vyberajú z jednotlivých titulov. Práve preto naša dlhoročná televízna jednotka prišla o svoj klenot. 

   

  Tři oříšky pro Popelku totiž každý rok patria k najsledovanejším titulom, ktoré Markíza vysielala. Problémom bude teraz aj to, že proti Popoluške s Libušou Šafránkovou v hlavnej úlohe nasadí konkurencia naozaj silný kaliber. Legendu s Júliusom Satinským, či Zdenou Studenkovou. S tebou mě baví svět pôjde v priamej konfrontácii s rozprávkou, ktorá je už tradíciou na Štedrý deň. 

   

  A opäť raz na to doplatí divák. Ten si bude musieť vybrať, čo vlastne bude po Štedrej večeri pozerať. Či už to bude Popoluška, alebo Matísek, jeden film utrpí na úkor druhého. Kto nakoniec vyjde z najkrajšieho dňa v roku ako víťaz, ukážu až čísla sledovanosti. 

   

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku