FAKT24


sviatok má , zajtra

  ROZCHOD ROKA!

  Tajomstvo rozchodu Banášovej a Modrovského prezradené: Ona dala kopačky jemu! Tanečník stále smúti...

  21.06.2016 14:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Rozchod Adely Banášovej a Petra Modrovského šokoval nielen ich okolie ale aj verejnosť. Navonok stabilný pár totiž nevyzeral, že by sa mal rozísť. Teraz sa navyše prevalilo, kto vlastne dal komu kopačky.

  Adela Banášová Peter Modrovský lupa
  Dvojica sa rozišla pred tromi týždňami. | Profimedia

  Dvojica je rozídená už viac ako tri týždne. Odvtedy prerušili akékoľvek kontakty. Podľa slov Modrovského, ktoré poskytol pre médiá, sa stretli iba raz. A aj to bolo zrejme iba z dôvodu, aby si tanečník zobral veci od svojej expartnerky. Dvojica totižto bývala v bratislavskej Karlovej Vsi v byte moderátorky, ktorý si zadovážila ešte počas vzťahu so spevákom Tomášom Bezdedom. Samotný Modrovský sa vyjadril ale veľmi záhadne. Vyzerá to tak, že je z rozchodu v šoku a v kútiku duše dúfa, že by sa raz mohli dať s Banášovou opäť dokopy.

    

  "Nikdy sa nedá povedať, že by to bolo definitívne. Ale momentálne to definitívne je. Stále mám z toho zmiešané pocity. Nechávam tomu voľný priebeh. Nebolo to siahodlhé hádkové obdobie," povedal Modrovský. Zdá sa teda, že v jeho prípade staré známe pravidlo nikdy nehovor nikdy platí dvojnásobne. Predsalen už nejednu krízu dvojica prekonala a tak by ich opätovné danie sa dokopy ohlo byť celkom reálne. Navyše ich počas 7 ročného vzťahu nerozdelil ani Adelin potrat pred tromi rokmi, kedy prišli o vytúžené bábätko. Zaujímavosťou je,že rozchodo iniciovala práve moderátorka, ktorá dala Modrovskému košom.

   

  "Mrzelo ma to, ale treba si vydýchnuť a uvidí sa, čo bude v budúcnosti. Rozišli sme sa kamarátsky, bol to podnet z Adelinej strany," dodal ešte tanečník známy z markizáckeho Let's Dance. Samotná Adela sa po rozchode vrhla do práce a k nepríjemnému obdobiu vo svojomm živote povedala pre FAKT24, že ide ďalej, no pri rozhovore v Prahe, ktorý poskytla pre český portál super.cz nevyzerala práve šťastne. "Áno, je to tak. Nie je za tým žiadna záhada, len to tak dozrelo. Verím, že naše životy dosiahli maximum kompatibility a prebehlo to v pokojnom duchu. Želám Peťovi všetko, všetko dobré a ide sa ďalej. Všetko je ok," povedala pre nás ešte v piatok, keď sa rozpad vzťahu prominentnej dvojice potvrdil, Banášová.

  jaj | fakt24.sk

  Komentáre k článku