FAKT24


sviatok má , zajtra

  ČO SA TO DEJE?

  Rok rozvodov pokračuje: Andrej Bičan si našiel mladú milenku, po 11 rokoch mu krachlo manželstvo!

  07.12.2017 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Slovenský šoubiznis ešte nikdy nezažil toľko rozvodov v jednom roku. Po Heribanovcoch, Kočišovcoch, to tento rok nevyšlo ani Andrejovi Bičanovi. Ten sa s manželkou Editou rozvádza po 11 rokoch.

  Andrej Bičan lupa
  Andrejovi Bičanovi krachlo 1 ročné manželstvo | TV Markíza

  Zdá sa, že rok 2017 rozhodne nepraje prominentných manželstvám. Stabilné páry sa totiž po dlhých rokoch rozhodli ísť každý svojou cestou. Výnimkou nie je ani Bičan, ktorý sa uplynulý víkend objavil na akcii v lyžiarskom stredisku Jasná, kde sa objavil aj so svojou mladučkou milenkou Michaelou. A aj keď najskôr zapieral, nakoniec sa rozhodol verejne prehovoriť o krachu svojho 11 ročného manželstva s Editou. S tou má dve dcérky. 

   

  "Áno, je to tak. Moje manželstvo sa po 11tich rokoch rozpadlo. Šance na záchranu stroskotali. Momentálne prebiehajú ukončovacie procesy. Rodičovské povinnosti sa snažíme s manželkou deliť, ako nám to pracovné povinnosti dovoľujú. S mojou novou partnerkou Miškou už rok žijeme v spoločnej domácnosti a tešíme sa z nášho vzťahu. Vzhľadom na citlivosť tejto témy a možným negatívnym dopadom na našich blízkych, je toto jediné vyjadrenie k danému problému. Na otázky médií sme sa rozhodli odpovedať jednoducho: Bez komentára," napísal na sociálnu sieť Bičan. 

   

  Či je práve vzťah s Michaelou dôvodom, že sa oblúbený moderátor rozvádza nevedno. Isté však je, že ide o ďalší rozvod, ktorý tento rok šokoval verejnosť. Samotný Bičan sa teda k detailom prebiehajúceho rozvodu viac vyjadrovať nechce. Rovnako k tomu pristupuje aj jeho manželka. Uvidíme, ako sa nakoniec celá situácia vyvinie. 

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku