FAKT24


sviatok má , zajtra

  ĎALŠÍ ROZVOD

  VIEME PRVÍ! Obrovský šok! Kramárovci po 17 rokoch manželstva: ROZVOD!

  07.12.2017 22:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Maroš Kramár s manželkou Natašou boli spoločne šťastní dlhých 17 rokov v manželskom zväzku. Majú spolu 3 deti a nikdy nič nenasvedčovalo tomu, že by mali nejaké problémy. FAKT24 však disponuje informáciou, že aj ich manželstvu zazvonil umieračik. A rovnako by mala byť podaná aj žiadosť o rozvod.

  Maroš Kramár lupa
  Kramár sa po 17 rokoch rozvádza | SITA

  Dvojica sa tak pridala k šokujúcim tohtoročným rozvodom. 39 rokov a dosť si povedali Heribanovci, 24 rokov boli spolu Kočišovci a po 11 rokoch krachlo manželstvo aj Andrejovi Bičanovi. Ako sme sa dozvedeli, žiadosť o rozvod bola podaná len nedávno. Čo je teda dôvodom ich rozvodu? A je toto rozhodnutie definitívne? 

   

  "Problémy mali ako každé manželstvo po rokoch. Dokonca aj nedávno bola Nataša na dovolenke len s deťmi bez Maroša. Je to teraz asi nejaký boom, že ak nastanú problémy, tak proste podajú žiadosť o rozvod. Neviem, oni dvaja sú však veľmi racionálni. Nemyslím si, že by išlo o nepremyslený ťah v afekte," prezrádza náš dobre informovaný zdroj z prostredia Kramárovcov. Samozrejme sme oslovili aj oboch aktérov. Čo povedali na rozpad manželstva? Naozaj sa po 17. rokoch nedalo zachrániť? 

   

  "Neviem o tom. Asi viete viac, ako ja," napísal pre FAKT24 v prvej reakcii Kramár. Tým však naše informácie veľmi nevyvrátil, preto sme sa ho opätovne spýtali, či správy o rozvode môže dementovať a či to teda nie je absolútne pravda. Známy herec zo seriálov Búrlivé víno, Ordinácia v ružovej záhrade, či najnovšie ako predseda z filmového kinohitu Únos, však už následne absolútne nereagoval. Rovnako ani jeho manželka Nataša Nikitinová na naše otázky zatiaľ neodpovedala.

   

  Zatĺkanie, či zahmlievanie po prevalení podobných rodinných problémov však u slovenských celebrít nie je ničím výnimočným. Rovnaký postup teda mohli zvoliť aj Kramárovci. Takí Kočišovci sa do dnešného dňa k svojmu rozvodu nevyjadrili, aj keď informácie ktoré priniesol FAKT24 ako prvý, sa ukázali ako pravdivé. Či ide v prípade Kramára o taktiku, alebo verí, že manželstvo ešte môže zachrániť a preto je jeho odpoveď nejednoznačná, vie len on sám. Žiadosť o rozvod totiž môže vždy manželská dvojica stiahnuť, kým to nie je čierne na bielom.

   

  Paradoxne sa samotný Kramár v minulosti k téme rozvodu vyjadroval veľmi humorne. Teraz sa mu však jeho slová môžu vrátiť ako bumerang. "Manželka je právnička a celkom šikovná. Je to vražedná kombinácia, takže ja musím byť dobrý, inak by som pri rozvode odišiel s holým zadkom," povedal v jednom z rozhovorov legendárny slovenský herec. Otázkou teda je, ak by rozvod iniciovala práve Nataša, mohla to urobiť bez vedomia svojho prominentného manžela? A ten by v tom prípade naozaj o ničom nevedel? Celú pravdu poznajú len oni dvaja...

   

  Rozvody v roku 2017

   

  Jozef a Alena Heribanovci

  Dvojicu súd rozviedol len ndávno. Obaja sa rozhodli ísť každý svojou cestou po takmer 40 rokoch spoločnéhi života. Dôvody, prečo sa im rozpadol navonok fungujúci vzťah ani jeden bližšie nekomentoval. 

   

  Peter a Nela Kočišovci

  Presne pred mesiacom praskol ďalší prominentný rozvod. Tentoraz sa od seba rozhodli ísť manželia Kočišovci. Obaja však ihneď po prevalení rozpadu manželstva zvolili taktiku mlčania a rozvod nekomentujú.

   

  Andrej Bičan s manželkou Editou

  Iba pred pár dňami prasklo tajomstvo známeho moderátora a zabávača Andreja Bičana. Ten dokonca už býva v spoločnej domácnosti s mladou milenkou Michaelou a to už viac ako rok. Spoločne s manželkou sa rozhodli viac nekomentovať ich preniehajúci rozvod. 

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku