FAKT24


sviatok má , zajtra

  AUTONEHODA MODERÁTORA

  Tragická autonehoda moderátora RTVS Ambróza: Takýto trest mu hrozí, obvinenie je na stole!

  23.06.2016 08:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Jeho život sa pred rokom otočil o 180 stupňov. Moderátor Fun rádia a verejnoprávnej RTVS Milan "Mimo" Ambróz bol účastníkom autonehody, pri ktorej zahynul Michal Š. († 33). Stalo sa tak medzi Malackami a Studienkou. Dnes už vie, aký trest mu hrozí...

  Milan Mimo Ambróz lupa
  Milan Mimo Ambróz | Tv JOJ

  Ako informoval portál www.topky.sk, pred tromi mesiacmi bolo vyšetrovanie ukončené a moderátor bol obvinený. Kvôli hrôzostrašnej autonehode mu hrozí až 5 rokovy basy natvrdo. "Vyšetrovanie vo vami uvedenom prípade bolo dňa 16. 3. 2016 ukončené. Vyšetrovateľ PZ vzniesol obvinenie voči 35-ročnému Milanovi A. z Bratislavy za prečin usmrtenia," povedala pre portál hovorkyňa KR PZ v Bratislave Lucia Mihalíková. 

    

  Momentálne na súde evidujú žalobu proti Ambrózovi, no pojednávanie ešte neprebehlo. "V prípade preukázania viny hrozí obvinenému v zmysle trestného zákona trest odňatia slobody na 2 roky až 5 rokov," napísali topky.sk. Zdá sa teda, že tragickou nehodou, pri ktorej vyhasol nevinný život motorkára, si moderátor poriadne zavaril. V podobných prípadoch sa najmä v šoubiznise venuje prípadu zvýšená pozornosť. Jediným, kto zatiaľ za svoj prúser za volantom išiel sedieť, bol Rasťo Žitný. Či sa podobný scenár zopakuje aj v prípade Ambróza, je zatiaľ otázne. 

   

  Nehoda Ambróza a Michala Š., sa stala pred rokom, presne 21. júna. Moderátor vtedy reagoval krátko po tragédii, kedy médiám poslal jediné vyjadrenie. Odvtedy s novinármi nekomunikuje. "Bol som účastníkom dopravnej nehody. Okolnosti tejto tragédie polícia vyšetruje. Naozaj úprimne vyjadrujem hlbokú ľútosť, že pri tejto dopravnej nehode vyhasol život mladého človeka," povedal pred rokom Ambróz. Informáciu o tragédii, priniesol minulý rok ako prvý portál www.vipstory.sk.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku