FAKT24


sviatok má , zajtra

  PAUHOFOVÁ SA VYZLIEKLA

  Táňa Pauhofová sexy ako nikdy predtým: Úplne nahá v novom filme!

  23.06.2016 14:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Slovensko má najkrajšie ženy na svete. Dôkazom je aj ryšavá herečka Táňa Pauhofová, ktorá sa objaví už onedlho na filmovom plátne vo filme na námet knihy Evity Urbaníkovej Všetko, alebo nič. A predvedie aj svoje prednosti...

  Táňa Pauhofová lupa
  Pauhofová sa vyzliekla donaha. | markíza.sk

  Pauhofová pôjde vo filme s kožou na trh. A to doslova. Herečka je hlavnou hrdinkou nového filmu, ktorý bol až doteraz zahalený rúškom tajomstva. Teraz však exkluzívne na portáli markiza.sk, vyšiel prvý trailer, ktorý má viac ako 6 minút. A vyzerá to tak, že to bude jeden s tohtoročných hitov. Dôvodom je aj fakt, že sa práve Pauhofová vyzlečie úplne donaha. O vášnivé scénky nebude núdza. To ukázala aj prvá ukážka z filmu.

    

  Pauhofová vystrieda vo filme niekoľko milencov. A práve s jedným z nich predvedie nejednu horúcu scénku. Tou je aj tá v sprche, kde sa slovenská herečka ukáže tak, ako ju Pán Boh stvoril. Trailer k novinke od Urbaníkovej síce neukázal všetko, no skrčená ryšavka v sprche vyzerala naozaj sexy. Pauhofová si zahrá hlavnú hrdinku Lindu, ktorá dokonca vo filme otehotnie a bude slobodnou mamičkou. Čo všetko ešte bude témou filmu, si musíme počkať. Premiéra je stanovená na november tohto roku.

   

  O čom je film?

   

  Linda a Vanda sú pohľadné tridsiatničky, nerozlučné kamarátky a tiež spolumajiteľky malého kníhkupectva v centre mesta. Linda je rozvedená, vzdelaná, praktická, má malú dcéru a pocit zodpovednosti. Ten naopak chýba Vande, slobodnej, veselej, nezávislej kráske, ktorá síce muža priťahuje ako magnet, ale jej živelnosti žiadny nestačí. A tak hľadá toho pravého. Aktívne. V obchode s nimi pracuje Edo, ktorý tiež túži po láske na veky vekov, ale ako plachý, citlivý a introvertný gay to má ťažké Životy tejto trojice nakoniec rovnako zamotá niekoľko mužov. Linde charizmatický developer Jakub, ktorý nie je tým, kým sa zdá byť. Vande bývalý profesor z vysokej školy Aladar, ktorého je ochotná si vziať, "pretože ju má rád". A Edo sa už zase prispôsobuje ďalšiemu priateľovi, Leovi. Nakoniec ale všetko dopadne úplne inak, než všetci čakali.

   

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku