FAKT24


sviatok má , zajtra

  OPÄŤ NA SCÉNE

  Petra Vajdová sa vracia: Takto vyzerá v novinke Markízy! Ten účes zabila...

  04.01.2018 12:50 / celebrity google+ twitter facebook

  Vracia sa v plnej sile a kráse. Slovenská herečka Petra Vajdová po náročnom období a odmlke, kedy sa stiahla z očí verejnosti opäť vyzerá super a získala jednu z hlavných úloh v seriáli Detektív Dušo.

  Petra Vajdová lupa
  Petra Vajdová s novým imidžom | Instagram TV Markíza

  Detektív Dušo je novým seriálom z dielne Markízy, kde hrá hlavnú úlohu Alexander Bárta a Miro Noga. Popri nich sa v hlavnej ženskej role objaví aj Petra Vajdová. Tú sme naposledy sledovali počas tanečnej šou Let's Dance, z ktorej však musela nečakane odstúpiť potom, ako si na generálke privodila zranenie a nedokázala ďalej pokračovať. 

   

  Teraz sa navyše objavila aj s novým imidžom. Jej dlhšie vlnité vlasy vystriedalo mikádo, s ofinou do čela. Vajdová sa na propagačnej fotke usmieva a vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým. Oslovili sme preto aj samotnú herečku, aby nám čo to o nakrúcaní prezradila. Zatiaľ na naše otázky neodpovedala.  

   

  Jej návratu sa však tešia aj televízni diváci. Tí pod fotografiu, ktorá na sociálnej sieti promuje seriál píšu iba pochvalné komentáre. A nielen na nový účes sympatickej herečky. "Konečne už vrátila nejaké seriál prosím druhu šancu Lebo Petra je dobrá herečka," napísala jedna z fanúšičiek. Zdá sa teda, že nepríjemné udalosti posledných mesiacov hodila Vajdová za hlavu a návrat na scénu bude viac, ako úspešný.

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku