FAKT24
  TAKTO SA OBLIEKLI

  Módna polícia Roberta Vrzalu zo Zlatých glóbusov: Kto hviezdil a kto totálne pohorel?

  10.01.2018 15:45 / celebrity google+ twitter facebook

  Udeľovanie cien Zlatý glóbus je každoročne prehliadkou krásny rób, dokonalých účesov a celebrity sa predháňajú v tom, kto bude mať na sebe luxusnejší šperk, či drahšiu kabelku. Tento rok sa dámy obliekli do čiernej. Urobili tak na protest proti škandálu so sexuálnym obťažovaním v Hollywoode. Kto to vyhral na plnej čiare?

  Zlaté Glóbusy lupa
  Nicole Kidman | SITA

  Meryl Streep s aktivistkou Ai-jen Poo (riaditeľkou organizácie of the National Domestic Workers Alliance)

  Meryl je nie len bezkonkurenčne jedna z najlepších herečiek hollywoodskeho plátna, ale rovnako bezkonkurenčne jedna z najlepšie oblečených dám na červenom koberci. Tento krát zvolila rafinovaný strih šiat od Vera Wang, kde vrchná časť pôsobí ako ležérne zosunuté sako z pliec. Pre dámy v jej veku ,je vhodné, aby pri spoločenských akciách volili model s dlhým, alebo trojštvrťovým rukávom. Hlbší výstrih a odhalený dekolt potláčajú upätosť celého outfitu. Aby bol dekolt ešte viac zvýraznený, neboli použité šperky, iba jemné náušnice. Celý dojem dokonalo doladili retro okuliare a nenápadná clutch bag.

   

  Halle Berry sa na červenom koberci predviedla v šatách od Zuhair Murad. Jej krásne snedá pokožka dokonale vynikla v čiernohnedej čipke, ktorá viac odhaľovala, ako zahaľovala. Prirodzený makeup a ležérny účes, vytvárajú nedbalý a fresh vzhľad, čo jej nesmierne pristane a robí ju mladšou. No žiaľ, celkový dojem kazí dĺžka šiat, ktorá nie je vhodná na takúto spoločenskú udalosť. Rovnako zle zvolené čierne sandále s pásom cez členok, ktoré jej zbytočne skracujú, už aj tak nízku postavu. Celkový outfit trošku pripomína kostým bojovníčky Xeny.

   

  Herečka Reese Witherspoon stavila na istotu. Klasický strih šiat "morská panna" , ktorý lichotí jej postave a zvýrazňuje ženské tvary. Resse vyzerá elegantne a slávnostne, čomu dopomohli aj luxusné diamantové šperky, náramok a náušnice. Napriek tomu, že outfitu niet čo vytknúť, pôsobí trošku nudne a zastaralo.

   

  Oprah Winfrey je dokonalým príkladom, ako môže aj žena plnších tvarov pôsobiť veľmi vkusne a zmyselne. Netreba sa báť a odhaliť svoje prednosti. Poodhaliť poprsie, zúžiť pás, ukázať boky. Strihom šiat a dobrým stylingom docielila dojem presýpacích hodín a dlhou vlečkou si opticky predĺžila postavu.

   

  Ocenená Nicole Kidman v kategórií "Najlepšia herečka v limitovanom seriáli alebo TV filme" vstúpila na červený koberec v róbe od Givenchy. Nicole Kidman ani tento raz neodbočila od svojho tajomného a chladného dojmu akej si "múzy". Určite jedna z najlepšie oblečených žien tohtoročného odovzdávania cien Golden Globes awards. Vhodne zvolený strih šiat na jej chlapčenský typ postavy. Volány na pleciach a v páse vytvárajú ilúziu ženských tvarov. Najväčšiu pozornosť púta odhalený chrbát s riasením. Môžem len tlieskať!

   

  MÓDNU POLÍCIU PRIPRAVIL A HOLLYWOOODSKE HEREČKY OHODNOTIL SLOVENSKÝ MÓDNY NÁVRHÁR ROBERT VRZALA!

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku