FAKT24


sviatok má , zajtra

  VRÁTI SA?

  Čo sa s ňou deje? Lady GaGa zrušila európske turné!

  03.02.2018 11:57 / celebrity google+ twitter facebook

  Americká speváčka Lady Gaga zrušila európsku časť turné. Dôvodom jej rozhodnutia sú "veľké bolesti", ktoré však 31-ročná interpretka bližšie nešpecifikovala.

  Lady Gaga lupa
  Známa speváčka vystúpi počas Super Bowlu. | Facebook

  "S podporou lekárskeho tímu sa Lady Gaga včera rozhodla, že musí ihneď ukončiť turné. Je jej veľmi ľúto a je veľmi smutná, že nemôže vystúpiť pre európskych fanúšikov, ktorí tak trpezlivo čakali," uviedli zástupcovia agentúry Live Nation. Speváčka zverejnila aj vlastné stanovisko, v ktorom takisto uviedla, že ju situácia veľmi mrzí. "Sľubujem Vám, že sa vrátim, no teraz sa musím dať dokopy," dodala interpretka, ktorá plánovala počas februára navštíviť Londýn, Manchester, Zürich, Kolín nad Rýnom, Štokholm, Kodaň, Paríž a Berlín.

   

  Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, sa preslávila skladbami Just Dance a Poker Face z debutového albumu The Fame (2008). Po ňom nasledovali štúdiovky Born This Way (2011), Artpop (2013), Cheek To Cheek (2014), ktorú nahrala so spevákom Tonym Bennettom, a Joanne (2016). Zahrala si vo filmoch ako Machete zabíja (2013), Sin City: Ženská, pre ktorú by som vraždil (2014) či v piatej a šiestej sérii antológie American Horror Story (2011) s podtitulmi Hotel a Roanoke, pričom za výkon v sérii Hotel získala Zlatý glóbus. Magazín Forbes ju označil za najvplyvnejšiu celebritu roka 2011 a viackrát ju zaradil medzi najmocnejšie ženy sveta. Na konte má šesť cien Grammy a tiež nomináciu na Oscara za pieseň Til It Happens To You z dokumentu The Hunting Ground (2015).

  sita | fakt24.sk

  Komentáre k článku