FAKT24


sviatok má , zajtra

  ODÍDE?

  Cordenovi chýba rodina. Chce sa sťahovať z Kalifornie

  05.02.2018 10:17 / celebrity google+ twitter facebook

  Anglický herec a moderátor James Corden premýšľa nad sťahovaním z Kalifornie. Tridsaťdeväťročný rodák z londýnskeho Hillingdonu to uviedol v rozhovore pre magazín Event.

  James Corden lupa
  James Corden | sita/ap

  "Odkedy sme sem prišli, sa mi po prvý raz naozaj cnie za domovom. Kalifornia je výborné miesto na bývanie. Na nejaký čas je to tu úžasné. Je to skvelé miesto, kde sa dobre žije s malými deťmi. Ale čo potom? Neviem," povedal.

   

  Herec sa tiež bojí o svojich rodičov - Malcolma a Margaret. "Je to aj o psychike. Mohli by sme si povedať - 'to je život'. Ale raz sa môže stať, že zazvoní telefón a v tom okamihu sa budeme cítiť vzdialení na milióny kilometrov od ľudí, ktorí nás budú potrebovať. Na to myslím," vyjadril sa.

   

  Corden zaplatil rodičom, sestrám, neteriam a synovcom letenky, aby s jeho rodinou mohli stráviť Vianoce. Herec je podľa vlastných slov veľmi vďačný, že má peniaze, ktoré mu umožnia realizovať takéto plány, no chcel by mať aj viac voľného času. "Peniaze sú super, ale jediné, čo skutočne existuje, je čas," dodal.

   

  James Corden je zabávač, scenárista, producent, herec, spevák a moderátor. Známy je najmä vďaka populárnemu segmentu Carpool Karaoke jeho The Late Late Show with James Corden. Zahral si vo filmoch ako napríklad Za svetlami Blackpoolu (2002), Príťažlivé zlo (2009), Traja mušketieri (2011), Životná šanca (2013) či Príbehy z lesov (2014). Za seriál Gavin & Stacey (2007 - 2010), ktorý pomáhal vytvárať a tiež si v ňom zahral, mu udelili cenu BAFTA. Má za sebou aj moderovanie viacerých prestížnych galavečerov, ako divadelných cien Tony v roku 2016 alebo vlaňajších a tohtoročných Grammy. S manželkou Juliou Carey má šesťročného syna Maxa, trojročnú dcéru Carey a vlani v decembri im do rodiny pribudlo ďalšie dievčatko, ktoré dostalo meno Charlotte.

  sita | fakt24.sk

  Komentáre k článku