FAKT24


sviatok má , zajtra

  DRSNÉ VYJADRENIE

  Modelka Chrissy Teigen šokuje: Moje dieťa zo mňa vysáva život

  05.02.2018 14:32 / celebrity google+ twitter facebook

  Americká modelka Chrissy Teigen uviedla, že z nej dieťa, ktoré čaká s manželom, spevákom Johnom Legendom, vysáva život. Tridsaťdvaročná rodáčka z Delty v Utahu to napísala na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

  Teigen lupa
  Chrissy Teigen | sita/ap

  "Moje dieťa zo mňa vysáva život. Pije moju vodu a ja som potom smädná. Je moje jedlo a ja som hladná. Berie mi zdravie a ja som preto chorá. Prečo vytvárame tieto monštrá, ktoré nás chcú zabiť?," uviedla modelka.

   

  Tridsaťdeväťročný Legend a Teigen sa zasnúbili v decembri 2011 po štvorročnom vzťahu. Manželmi sú od septembra 2013. Predvlani v apríli privítali na svete dcéru Lunu Simone.

   

  Christine "Chrissy" Teigen debutovala v roku 2010 na titulnej strane plavkového vydania časopisu Sports Illustrated. O štyri roky neskôr sa pri príležitosti 50. výročia edície objavila na jej obálke spolu s Ninou Agdal a Lily Aldridge. Pre magazín pózovala aj v rokoch 2011, 2012, 2013 a 2017. Predstavila sa tiež napríklad vo videoklipoch ku skladbám All Of Me či Love Me Now jej manžela Johna Legenda. Príležitostne sa venuje aj moderovaniu a herectvu. Je tiež autorkou kuchárskej knihy Lahodné pokušenia (2016).

  sita | fakt24.sk

  Komentáre k článku