FAKT24


sviatok má , zajtra

  NOVÁ TVÁR

  Toto je ona: Táto kráska bude moderovať SuperStar. Zvládne to po Adele a Tine?

  07.02.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Bude to nová tvár. Televízia Markíza už onedlho spúšťa ďalšiu sériu Česko Slovenskej SuperStar. A rovnako, ako v prípade poroty, aj na moderátorskom poste stavili kompetentní na novú tvár. Urobili dobre?

  Jasmina Alagič lupa
  Jasmina Alagič | Instagram Jasmina Alagič

  Zatiaľ čo predošlé ročníky moderovala Adela Banášová, ktorá je zárukou kvality, po jej konci v úlohe moderátorky, ju nahradila speváčka Tina. A treba povedať, že rozhodne nepohorela. Práve naopak. V SuperStar sa osvedčila natoľko, že ju neskôr v Markíze oslovili aj do šou Hlas Česko Slovenska. Potom však už na postoch ženských moderátoriek prišlo k horšiemu výberu. Aj preto to bude mať zrejme Jasmina Alagič, ktorá nie je veľmi známa.

   

  Doteraz ju poznali skôr priaznivci módnej televízie Fashion Tv, alebo tí, ktorí si ju pamätajú z roku 2009, kedy bola finalistkou súťaže krásy Miss Universe. A práve Alagič získala lukratívny flek. "Jasmina je novou tvárou pre Televíziu Markíza a my sa veľmi tešíme z tejto spolupráce. Naše rady rozšíri mladá talentovaná dáma, ktorej budeme pri SuperStar držať palce," povedal Michal Borec z Markízy. Či k nej nakoniec pribudne ešte niekto skúsenejší je nateraz otázne. 

   

  Ona sama sa na moderovanie teší. "Ide o jeden z najlepších a najznámejších televíznych formátov sveta a ja som ho sledovala s „otvorenou“ pusou už ako dieťa. Do projektu idem s obrovským nadšením, energiou, ale zároveň aj s pokorou a rešpektom," povedala nová tvár speváckej šou. Otázne je, ako dopadne. Predsalen s podobnou šou nemá absolútne žiadna skúsenosti a aj v minulosti sa televíziám často neosvedčilo angažovať nové tváre. Alagič má však podľa viacerých zdrojov z médií aj talent ha humor. Dôkazom sú aj jej vtipné videá na sociálnej sieti. Žeby sa zrodila nová hviezda na moderátorskom nebi? Uvidíme...

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku