FAKT24


sviatok má , zajtra

  PROBLÉMY HERCA

  Kramár konečne vyšiel s pravdou von: Priznal manželské problémy!

  09.02.2018 06:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Tak ako to vlastne je? Maroš Kramár sa opäť vyjadril k svojmu manželstvu. To malo minulý rok prechádzať krízou a dokonca sa skloňovalo slovo rozvod. A informácie, ktoré prebehli médiami herec ani tentoraz tak celkom nevyvrátil.

  Kramár lupa
  Kramár s manželkou Natašou | SITA

  Manželstvo Kramárovcov zrejme naozaj prekonalu poriadne veľkú krízu a informácie o rozpade vzťahu zrejme neboli až tak úplne mimo. Správu o tom, že sa v rodine herca hovorí aj o rozvode, dokonca žeby mala byť žiadosť podaná sme priniesli prvý my na portáli FAKT24. Všetky ostatné médiá tieto informácie prebrali. Dôvodom bolo aj to, že samotný herec tieto fámy nevyvrátil. Jeho prvotná reakcia totiž nebola veľmi presvedčivá. "Neviem o tom. Asi viete viac, ako ja," napísal nám vtedy Kramár, no na ďalšie otázky, či absolútne odmieta informácie o rozvode už viac nereagoval. 

   

  Potom prišlo jeho veľké priznanie v českých médiách, kde po pár dňoch poprel, že by sa s manželkou Natašou rozvádzal. Neskôr odišiel za svojou rodinou do Kostariky, kde spoločne strávili aj najkrajšie sviatky roka. Herec je už doma na Slovensku a pre televíziu JOJ prehovoril aj o tom, ako to vlastne v manželstve s Natašou majú. A konečne priznal, že problémy sú aj u nich. "Tak v každom manželstve je všetko v poriadku chvíľku, potom zas je búrka potom zas vyjde slnko takže je to všelijak. Sú to súkromné veci, tak neviem prečo by som sa s tým mal zdôverovať médiám," povedal Kramár pre jojkársky TopStar. Vyzerá to teda tak, že informácie z minulého roka mohli byť celkom pravdivé, avšak sa obom manželom podarilo ich vzťah zachrániť. 

   

  Neboli by v konečnom dôsledku prvý, ani posledný pár, ktorý to po dlhých rokoch manželstva odpískal. Aj ďalšie vyjadrenie Kramár totiž hovorí za všetko. Keď sa ho redaktorka opýtala, ako to teda je v jeho vzťahu, odpovedal nanajvýš záhadne. "Tak to nikdy človek nevie, ako to je. To sa dá ťažko povedať," dodal Kramár. Vzťah s Natašou teda zrejme prechádza naozaj náročnejším obdobím. Či sa už podarilo obom Kramárovcom zažehnať problémy, alebo stále pretrvávajú, vedia len oni dvaja. Isté však je, že to momentálne na dokonalý vzťah rozhodne nevyzerá. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku