FAKT24


sviatok má , zajtra

  SKONČILI SPOLU

  Známa dvojica z ôsmej Farmy: Najskôr veľká lásky, potom zásnuby a teraz...ROZCHOD!

  10.02.2018 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Dlho im ich veľká láska nevydržala. Lucia Gachulincová a Dávid Buška, ktorí sa preslávili v markizáckej reality šou Farma, ohlásili nečakaný rozchod. A pritom ešte pred pár mesiacmi ohlasovali zásnuby. Čo sa stalo?

  Dvojica z Farmy lupa
  Dvojica si na sociálnej sieti pravidelne vyznávala lásku | Instagram Lucia Grahulincová

  Veľkej láske odzvonilo tak rýchlo, ako prišla. Dvojica si svoju náklonnosť vyjadrovala už na Farme, po jej skončení však ich vzťah pokračoval ďalej. Sociálnu sieť zapĺňali svojimi fotkami, cez ktoré svetu dávali jasne najavo, ako sa milujú. Otázne je, či to bola naozaj láska, alebo išlo o vypočítavosť. Bývalá farmárka Alena, ktorá si s Luciou nevedela prísť na meno v tom má jasno. "Lula hrala svoju úlohu dokonale, potrebovala niekoho, kto by ju posunul do sfér typu Plačková. Túžila po pozornosti a sláve. Využila Dávidovu dobrotu a hlavne naivitu. Keď sa ma pýtal, čo hovorím na to, že je asi zaľúbený, odpovedala som, že raz sa určite zobudí a sklame sa. Potom sa začala Lulina nenávisť voči mne. Od viacerých ľudí sa mi donieslo, že bola neprimerane žiarlivá a panovačná," povedala pre portál markiza.sk Lehotská.

   

  A aj keď doteraz obaja nemali problém s tým, aby ukazovali svoje súkromie na sociálnej sieti prostredníctvom videí a fotiek, po šokujúcom rozchode už tak zhovorčiví nie sú. "Nikdy som sa nechcel dostať do tohto bodu. Veľa fanúšikov mi píše a pýtajú sa na dôvod, ale to je naša interná vec. Sú z toho smutní. Mám neskutočne veľa správ podpory, za čo ďakujem. Pýtali sa, či to bolo celé hrané, či sme to robili pre ľudí. Nie. Nikdy by som sa nezahrával s jej citmi. Všetko to bolo úprimné. Tá žena mi neskutočne prirástla k srdcu. Je to pre mňa ťažké sa s týmto vyrovnať. Ak sme si súdení, tak osud všetko zariadi a nájde nám našu spoločnú cestu. Mám ju veľmi rád. Zostali sme naďalej kamaráti," povedal Buška na margo rozchodu. 

   

  Podľa Luly však nateraz nových partnerov nechce ani jeden z nich a svorne tvrdia, že za rozpadom ich krátkeho vzťahu nie je nikto tretí. "Rozišli sme sa v dobrom, stále sme v kontakte a aj sa stretávame. Takto to pre nás oboch bude lepšie. Pred dvoma mesiacmi sme už mali krízu a snažili sme sa to zachrániť, ale zistili sme, že bude lepšie, keď pôjdeme od seba. Nič zlé sa nestalo, ani v tom nie je žiadna iná osoba. Práve naopak, obaja sme si povedali, že dlho nikoho iného nechceme," opísala svoje pocity Lucia. Nech to je ako chce, naozajstnú pravdu vedia len oni dvaja. 

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku