FAKT24
  TRAPAS ROKA

  KATASTROFA, HANBA, PRÚSER! Takéto priživovanie si Kuzminová rozhodne nezaslúži. Prečo jej to urobili?

  22.02.2018 00:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Ak v tomto prípade malo ísť o vtip, bolo by to v poriadku. To, čo však vypustila exsuperstáristka Barbora Balúchová so skupinou Salco do sveta, je tak veľkou hanbou, že to vie asi aj ona sama. Inak by neurobila niečo, čo v normálnych prípadoch nerobí žiadny umelec.

  Nasťa Kuzminová získala striebro lupa
  Nasťa Kuzminová získala striebro | SITA

  Nasťa Kuzminová vyhrala nielen dve striebra, ale pridala aj zlatú medailu. A kto by sa nechcel priživiť na jej sláve? To si zrejme povedala aj Balúchová a Salco, keď nahrali totálny odpad slovenskej hudobnej produkcie. Inak sa totiž song s názvom Nasťa, ty si naše zlato ani nazvať nedá. Navyše si tento trápny počin Balúchová zavesila aj na svoj kanál na youtube, kde však urobila nečakaný krok. Zrejme už tušila, ako dopadne táto spolupráca a tak jednoducho k videu zakázala komentáre. Bolo by ich zrejme podstatne viac negatívnych, ako tých, ktoré by túto pesničku vychvaľovali. 

   

  A treba uznať, že oslavné ódy na "brak" roka rozhodne nie sú nikde. Pri počúvaní songu totiž ani neviete, čo je horšie. Či hudba, ktorá znie akoby z rokov, kedy sme hudbu počúvali iba v kultúrnych domoch prípadne z dedinského rozhlasu, alebo text, ktorý sa neustále opakuje dokola. Stovky a stovky komentárov, či zdieľaní síce robia z tohto Balúchovej omylu storočia virálny hit, ale zrejme by bola radšej, ak by bola vnímaná viac pozitívne. Toho sa však pesnička Nasťa, ty si naše zlato rozhodne nedočkala. Práve naopak. Komentáre sú nelichotivé a je len otázkou času, kedy to účastníčke SuperStar a matke posledného syna Borisa Kollára natrú aj jej kolegovia z brandže.

   

  TU SI MÔŽETE VYPOČUŤ NOVÝ SONG PRE KUZMINOVÚ

   

   

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku