FAKT24


sviatok má , zajtra

  SVADBA ROKA

  Svadba Kuchařovej a Brzobohatého: Svokra Gregorová zatienila nevestu aj ženícha! Top momenty z veľkého dňa...

  01.07.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Český hudobník Ondřej Brzobohatý Gregor a Miss World 2006 Taťána Kuchařová sa zosobášili. Dvojica si povedala svoje áno včera v kostole na pražskom Strahove. Samotná nevesta, ale najväčšou hviezdou nebola...

  Svadba Ondřeja Brzobohatého a Tatiany Kuchařovej. lupa
  Gregorová s milencom Ondrejom boli hlavnými hviezdami celej svadby. | Profimedia

  Okrem ženíchovej matky Hany Gregorovej či jeho sestry Roly Brzobohatej sa na svadobný obrad prišli pozrieť aj spevák kapely Monkey Business Matěj Ruppert, herec a hudobník Vojta Dyk, režisér Jiří Strach, ekonóm Tomáš Sedláček či moderátor Libor Bouček. Práve matka rodiny a vdova po Radkovi Brzobohatom zatienila svojou prítomnosťou aj samotnú nevestu. Sršala z nej neuveriteľná pozitívna energia, v kľude si pochutnávala na cigaretke a bolo vidieť, že je šťastná.

    

  Navyše tam s ňou bol aj jej terajší partner, o 32 rokov mladší Ondřej, ktorý jej robil spoločnosť a pohľady ľudí a fotografov smerovali práve na nich dvoch. Oni sa na nič nehrali a bez problémov pózovali jedna radosť. Práve mladý milenec Gregorovej sa vôbec po prvýkrát rozhodol prehovoriť o vzťahu s Hanou a tiež blížiacom sa rozvode. "Je to v procese. Hanku milujem a samozrejme, chcel by som si ju zobrať. Samozrejme, sú tí, čo nám prajú a tí čo nie. To, že to prasklo bola moja chyba, zabudol som si to na Facebooku zamknúť," povedal pre český Blesk Ondřej.

   

  Zhovorčivá bola aj samotná Gregorová, ktorá poriadne perlila a sršala skvelou náladou. "Našťastie to neorganizujem a nemám s tým nervy. Ja som povedala, že pôjdem až na druhú a vidíte, slovo som dodržala. Som šťastná je to krásny deň je tu veľa kamarátov a jediný kto tu chýba je Radek. Ja povediem Ondřeja k oltáru. Pre mňa je svadba formalita, nič v zlom. Keď sa dvaja majú radi, je to také utuženie toho celého. A možno vám raz túto bombu pripravím aj ja. Bomba by to určite bola," povedala so smiechom Gregorová. Svadba 33-ročného umelca a 28-ročnej modelky a herečky prišla po troch rokoch randenia, pričom preňho je to už druhé manželstvo. V roku 2008 sa oženil s producentkou Johanou Indrákovou. Rozviedli sa o päť rokov neskôr.

   

  Ondřej Brzobohatý Gregor je český hudobník, skladateľ, herec, moderátor a producent, ktorý sa narodil 2. februára 1983 spomínanej Hane Gregorovej a už zosnulému českému hercovi Radoslavovi Brzobohatému. Účinkuje v televíznych seriáloch, moderuje a tiež hrá v divadle. Predvlani sa predstavil ako predskokan na bratislavskom koncerte Jamieho Culluma. Hudobne a producentsky spolupracoval napríklad s Darou Rolins, Petrom Hapkom, Michalom Horáčkom či Jaromírom Nohavicom. Na konte má album Identity z roku 2014.

   

  Taťána Kuchařová sa narodila v Trnave a vyrastala v českom meste Opočno. Titul najkrajšej ženy na svete získala ako osemnásťročná stredoškoláčka. Je jedinou Češkou, ktorej sa to kedy podarilo. Ako herečka sa predstavila v seriáli Gympel s (r)učením obmedzeným (2012 - 2013), filme Donšajni (2013) či televíznom projekte Správny dres (2015). Angažuje sa aj v charitatívnom projekte Tatana Kucharova Foundation. 

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku