FAKT24


sviatok má , zajtra

  SVOKRA ZASIAHLA

  EXKLUZÍVNE Pravda o zmenenom priezvisku Brzobohatého: Toto je pravý dôvod, prečo má iné meno!

  02.07.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zdá sa, že za zmenou priezviska Ondřeja Brzobohatého nie je iba jeho kariéra a lahšie vysvlovovanie mena. Pravý dôvod je niekde úplne inde a do celej kauzičky zasiahla aj jeho matka Hana Gregorová. Zdá sa, že rodinná idylka nie je až taká dokonalá, akoby sa mohlo zdať.

  Gregorová a Kuchařová lupa
  Gregorová a Kuchařová zrejme nikdy kamarátky nebudú. | Profimedia

  Práve slovenská herečka a vdova po legende českej hereckej scény Gregorová stojí za nečakanou zmenou priezviska svojho syna. To prišlo iba pár dní predtým, ako sa konala svadba s českou Miss World Tatianou Kuchařovou. A dôvodo je jednoduchý. "Hana v žiadnom prípade nechcela, aby sa druhá manželka jej syna volala Brzobohatá. To meno je spojené s jej milovaným Radkom a jednoducho si to neželala," prezradil nám zdroj blízky Gregorovej. Mladý Brzobohatý tak pristúpil k zmene, ktorú však on odôvodnil po svojom. Teraz sa tak volá Ondřej Gregor Brzobohatý. 

    

  Na tému spoločného priezviska sa navyše nechceli baviť ani svadobčania. Dokonca nový milenec Hany Gregorovej ako prvý vôbec čo - to prezradil, bol však veľmi záhadný. A zrejme je to v jeho vzťahu s herečkou práve ona, ktorá drží popruhy vzťahu pevne v rukách. Nielenže ho počas rozhovoru s českým Bleskom okríkla, aby sa k ničomu nevyjadroval, aj on sám si dával veľký pozor na to, čo vlastne povie. "No, ich priezvisko, to je veľká téma. Vlastne to tam ani nepovedali, aké budú používať spoločné priezvisko. Všetci to teraz riešia a mne neprináleží, aby som sa k tomu vyjadroval. To by som zasa schytal," povedal o 32 rokov mladší partner Gregorovej Ondřej.

   

  Zdá sa teda, že informácie, ktoré máme k dispozícií, budú pravdivé. Ani samotná Gregorová sa po obrade nechcela vyjadrovať k tejto téme a novinárov jednoducho odbila. "Nebudem k tomu nič hovoriť. Už som na túto tému povedala všetko," zareagovala evidentne podráždená herečka. Navyše napätý vzťah s modelkou Kuchařovou bol v začiatkoch vzťahu s Brzobohatým hlavnou témou celej rodiny. Slovenka sa na jej adresu rozhodne pozitívne nevyjadrovala a vyzeralo to tak, že ju v rodine veľmi nechce. "K slečne Kuchařovej sa nebudem vyjadrovať," povedala pred rokmi na jej adresu Gregorová. O nič zhovorčivejšia nebola ani tentoraz a tesne pred svadbou sa vyjadrila veľmi záhadne: "Som za Ondra a Táňu šťastná, sú zamilovaní a tiež spokojní. Ale som rada, že ani neviem, ako to medzi nimi vlastne funguje. Keď ich vidím, všetko je zaliate slnkom, žiadne mráčiky."

   

  Zdá sa teda, že vo vzťahu svokry a nevesty nie je všetko s kostolným poriadkom, aj keď samotná Kuchařová sa snažila všetko kedysi zachrániť a svoju vtedy ešte "nesvokru" vychvaľovala do nebies. "Hana je úplne skvelá. Všetko, čo sa napísalo v bulvári, je brak a výmysel. Máme pekný vzťah a je fantastická kuchárka! Fenomenálna," povedala v jednom z rozhovorov. Ako to medzi nimi je naozaj, vedia zrejme len oni dve. Isté je, že tam napätie bude, či je to až také vážne, uvidíme po čase. V šoubiznise totižto všetka pravda raz vypláva na povrch.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku