FAKT24
  DVOJNÁSOBNÉ PREKVAPENIE

  Spevák hitu Pes Bobi šokuje: Randí s touto speváčkou a...onedlho bude otcom!

  08.03.2018 16:11 / celebrity google+ twitter facebook

  Málokto to tušil, o to väčšie prekvapenie to je. Spevák Martin Madej, ktorý sa ako malý chlapec preslávil pesničkou o psíkovi Bobim, ktorý zjedol kocku z lega, si svoje súkromie poriadne stráži. Až teraz totiž vysvitlo, že nielenže randí so známou superstáristkou, navyše sa už o pár mesiacov stane otcom.

  Martin Madej lupa
  Martin Madej | TASR

  Medzi jeho bývalé partnerky patrí napríklad speváčka a herečka Mirka Partlová a opäť zalovil v speváckych vodách. Od minulého roka totiž tvorí párik s exsuperstáristkou Paulínou Ištvancovou, ktorá sa v šou preslávila ako jedna z najmenej obľúbených speváčok. Dieru do sveta populárnej hudby síce neurobila, napriek tomu sa do pamätí divákov zapísala svojským spôsobom. 

   

  Madej teraz pre TV JOJ priznal nielen vzťah so speváčkou, ale aj to, že už o tri mesiace sa stane otcom. Jeho priateľka je totiž v šiestom mesiaci tehotenstva. "Keď som bol prvýkrát na sone a videl som toho krásneho mimozemšťana, ako sa tam hýbe, desať minút mi tiekli slzy," povedal Madej. Podľa jeho slov to bude chlapec, dokonca majú vybrané už aj nejaké mená, avšak tie ešte nechcel prezradiť. 

   

  Dvojica zatiaľ svadbu neplánuje, prioritou je byt. Na ten čaka podľa vlastných slov Madej už dva roky a stále nie je dokončený. Ištvancová bola v šou, kedy sa síce dostala do finálovej dvanástky, nakoniec však skončila v druhom kole. Medzi jej obľúbenkyne nepatrila napríklad Dara Rolins, ktorá o nej vyhlásila, že nie je dobrou speváčkou a ani jej nebude ľúto jej vypadnutia. 

  Štefan Šperka | fakt24.sk

  Komentáre k článku