FAKT24


sviatok má , zajtra

  BUDE OPÄŤ OTCOM

  VIEME PRVÍ! Boris Kollár a Barbora Balúchová: MILENCI a...Ona čaká jeho ďalšie dieťa!

  06.07.2016 08:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Tak toto je šoubiznisová bomba roka! Kto si myslel, že Boris Kollár skončil s plodením detí, bol by poriadne prekvapený. Podľa exkluzívnych informácií, ktorými disponuje FAKT24, mu už o niekoľko mesiacov privedie na svet ďalšie dieťa exsuperstáristka Barbora Balúchová!

  Kollár Balúchová lupa
  Boris Kollár bude mať ďalšie dieťa, tentoraz s Barborou Balúchovou. | Profimedia

  Toto zrejme čakal málokto! Borisovi Kollárovi počet detí 9 zrejme nestačí. Do jeho rodiny čoskoro pribudne aj to desiate, no tentoraz je mamička jednou z prominentiek. Podľa našich informácií sa Kollár už viac ako rok tajne stretáva s bývalou účastníčkou SuperStar Barborou Balúchovou. Dokonca s ňou trávi čas aj na jeho obľúbených Donovaloch a rozumie si aj s jeho staršími dcérami. "Barbora sa to snaží tajiť a nechce, aby ju okolie vnímalo ako tú, ktorá chodí s Borisom. Preto o tomto vzťahu veľa ľudí nevie," povedal nám zdroj z okolia pracháča, ktorý si z pochopiteľných dôvodov neželal byť menovaný. 

     

  To však na ich vzťahu nie je to najzaujímavejšie. Balúchová je totižto tehotná a otcom nie je nikto iný, ako samotný Kollár. "Je tehotná asi v štvrtom mesiaci. Snaží sa to trochu skrývať, lebo to na nej začína byť vidieť," dodáva náš zdroj. Naposledy mu porodila dieťa minulý rok exotická kráska Paula Simoes. Synčeka pomenovali Christian Alexander. Samozrejme, sme oslovili aj oboch hlavných aktérov. Zaujímalo nás, či nám potvrdia svoj vzťah a prvé spoločné dieťa, alebo sa budú riadiť starou známou formulkou celebrít: zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať! Samotný Kollár reagoval veľmi podráždene. "Skúste niečo normálne, nie blbosti," napísal najskôr. Keď sme sa ho opýtali priamo, či teda túto informáciu popiera, napísal opäť evidentne nahnevaný. "Odpoviem vám na hocičo seriózne, na bulvárne senzácie si vyberte Plačkovú," dodal podnikateľ a poslanec. Absolútne však nepoprel, že sa stane po desiatykrát otcom. Balúchová náš telefonát zrušila a odbila nás smskou, aby sme jej napísali. Odpoveď však už neprišla.

   

  Pravdou však je, že podobne reagoval na otázky týkajúce sa jeho detí aj v minulosti. Pri Monike Ostrihoňovej dokonca poprel, že by ju čo i len poznal, pri Paule Simoes najskôr dokonca povedal, že tehotná s ním nie je. Zatĺkanie v prípade Borisa teda nie je nič výnimočné. Kollár sa navyše nikdy netajil tým, že chce mať veľa detí a dokonca svoje rozhodnutie mať ho s viacerými ženami neľutuje a obhajuje ho. V jednom má však pravdu, toľko detí od jednej matky by asi nebolo veľmi reálne. "Je pravda, že dnes mám deväť detí a nie s jednou ženou, ale ruku na srdce – ktorá žena dnes by mi dala 9 detí? Asi žiadna. Vyriešil som si to po svojom," povedal prednedávnom Kollár. či mu Balúchová porodí synčeka, alebo to bude opäť dcérka, sa dozvieme už o pár mesiacov, kedy má sympatická blondínka termín pôrodu. 

   

  Zoznam detí Borisa Kollára

   

  Natáliu s Ivanou Barnovou 

  Sašku so Stankou Horňákovou

  Ester s Petrou Krištúfkovou

  Šimona Heliodóra s Martinou Sabbatini

  Saru Zoe a Borisa s Andreou Heringhovou

  Artura s Barborou Richterovou

  Sáru s Monikou Ostrihoňovou

  Christiana Alexandra s Paulou Simoes

  Meno neznáme s Barborou Balúchovou - narodí sa koncom roka!

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku