FAKT24


sviatok má , zajtra

  VRÁTILA SA

  Comeback Kormúthovej: Vieme všetko! Prvé fotky v novej práci!

  15.07.2016 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Moderátorka Kristína Kormúthová sa vracia na obrazovky. Po dvojročnej pauze, kedy bola tvárou verejnoprávnej RTVS, sa teraz objavila v televízii opäť. Čo robí sexy brunetka a ktorej televízii sa upísala?

  Kristína Kormúthová lupa
  Kormúthová sa vracia na obrazovky. | Facebook

  Počas dvojročnej pauzy moderovala firemné večierky, či rôzne súkromné akcie. Teraz sa však vrátila tam, odkiaľ musela nedobrovoľne odísť - pred televízne kamery. Objavila sa na športovom programe populárnej stanice Nova Sport, kde dokonca komentovala dianie na okruhu v angličtine. To, že sa vracia na obrazovky potvrdila aj samotná Kormúthová. 

    

  "Kristína Kormúthová is back. Teraz srandy bokom priatelia, som dojatá. Nehanbím sa to priznať. To plus mínus dvojročné čakanie naozaj stálo za to. Nebolo to ľahké pre mňa, no o to je teraz tá príchuť v pusinke sladšia," napísala na sociálnu sieť Kristína. Zdá sa teda, že nový flek, ktorý získala je naozaj lukratívny. Podľa našich informácií si ju totižto vybrala spoločnosť Slovakia Racing na seriál pretekov, ktoré bude práve ona celé moderovať. A počas celého trvania tohto seriálu to bude práve v angličtine.

   

  Ako sme totiž zistili, práve motošport nevysiela iba Nova Sport, ale odkúpili ho aj iné zahraničné televízne stanice a práve preto komentuje Kormúthová všetko angličtine. "A presne takto som si ten televízny comeback predstavovala. V športe, (na českom Nova sport) s angličtinou a hlavne pokorou a najúprimnejším úsmevom na tvári. Ďakujem. Idem pracovať a oslavovať," dodala ešte moderátorka. Zdá sa teda, že zlé obdobie má konečne za sebou a opäť ju budeme vídať na obrazovkách a v športovom prostredí, ktoré jej bolo najbližšie.

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku