FAKT24


sviatok má , zajtra

  OPÄŤ MODELKA

  Večne starý mládenec DiCaprio: Nová láska a opäť modelka!

  17.07.2016 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Americký herec a producent Leonardo DiCaprio randí s dánskou modelkou Ninou Agdal. Dvojicu odfotili nedávno na pláži v Malibu.

  Leonardo DiCaprio Nina Agdal lupa
  Dvojicu nafotili fotografi na pláži v Malibu. | Profimedia

  Na niektorých záberoch sa 41-ročný rodák z Hollywoodu a 24-ročná modelka bozkávajú. "Chodia spolu. Má ho naozaj rada a dúfa, že jej neublíži. Je medzi nimi silná chémia a stále sa smejú. Práve má za sebou vážny vzťah, takže sa do ničoho vážneho neponáhľa, ale keď sa Nina zaľúbi, myslí to úprimne," uviedol nemenovaný zdroj pre E! News.

    

  Dvojicu videli minulý mesiac v niekoľkých reštauráciách v New Yorku a boli spolu tiež na dovolenke na Bahamách. V prípade oscarového herce nejde o prvú známosť z radu modeliek. V minulosti už randil s topmodelkou Gisele Bündchen, herečkou Blake Lively, Toni Garrn, Bar Refaeli či Erin Heatherton. Ani jeden vzťah mu však nevydržal, aj keď práve ten s najbohatšou modelkou sveta Bündchen vyzeral najvážnejšie. Dvojica bola dokonca zasnúbená a plánovali svadbu.

   

  Leonardo DiCaprio patrí k najúspšenšjím a najtalentovanšjím hercom v Hollywoode. Pochvalu kritiky si vyslúžil už na začiatku hereckej kariéry za výkony v snímkach Zo života chlapca, Čo žerie Gilberta Grapea, Basketbalistov denník, Rómeo a Júlia či Marvinova izba. Celosvetovo sa však preslávil zásluhou megahitu Titanic, v ktorom si zahral po boku Kate Winslet. S ňou sa po jedenástich rokoch ukázal aj v romantickej dráme Núdzový východ. DiCaprio má na konte šesť nominácií na Oscara, pričom tú zatiaľ poslednú za výkon vo filme Revenant Zmŕtvychvstanie premenil na víťazstvo.

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku