FAKT24
  ZÁCHRANA BONA

  Útok v Nice! Špeciálne komando zachraňovalo svetoznámeho speváka!

  18.07.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Uprostred štvrtkovej drámy vo francúzskom Nice, keď pri teroristickom útoku zahynulo 84 ľudí, sa ocitol aj spevák skupiny U2 Bono.

  Bono Vox lupa
  Speváka Bona musela evakuovať v Nice zvláštna jednotka. | Facebook

  Päťdesiatšesťročný spevák sa v momente útoku nachádzal na terase La Petite Maison. Šialenec Mohamed Lahouaiej Bouhlel zabil nákladným autom na promenáde 84 ľudí.

    

  Včera sa objavila správa, že Bona museli z miesta spoločne s ostatnými hosťami evakuovať francúzske špeciálne jednotky. Bono vlastní dom v neďalekom meste Eze. Do Nice sa vo štvrtok večer išiel zabaviť spoločne s priateľmi. U2 na tragédiu zareagovalo aj na svojom twitterovom účte. „Láska je väčšia ako čokoľvek – Bono, Edge, Adam, Larry,“ uvádza sa v statuse.

   

  Terorista zaútočil v Nice počas osláv Dobytia Bastilly, keď sa na promenáde Des Anglais nachádzali tisícky ľudí čakajúcich na ohňostroj. Nákladným autom prešiel takmer dva kilometre. Počas zbesilej jazdy zrazil tri stovky ľudí. Až 84 z nich útok neprežilo. Útočníka napokon zabila francúzska polícia. K útoku sa na druhý deň prihlásila teroristická organizácia Islamský štát. 

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku