FAKT24
  STARNE S PLASTIKAMI

  Pamela Ewing z legendárneho Dallasu: Preboha, čo to zo sebou urobila? FOTO vnútri

  19.07.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Victoria Principal alias Pamela Ewing zo seriálu Dallas, mala vždy blízko ku kozmetike a kráse. Vytvorila vlastnú značku Principal Secret, s ktorou dosiahla úspech a zarobila milióny.

  Victoria Principal lupa
  Takto si ju pamätáme z legendárneho seriálu. | archív

  Napriek tomu ani ona neodmietla ponuku plastických chirurgov a pod skalpel si ľahla niekoľkokrát. A to na nej zanechalo nezmazateľné stopy.

    

  V roku 1978 sa v Dallase zoznámila s Christopherom Skinnerom, zakrátko sa vzali, ale hneď v roku 1980 rozviedli. Victoria mala v posteli veľa slávnych a mocných mužov, spomínajú sa mená ako Anthony Perkins či Frank Sinatra. Pred oltár ju doviedol v roku 1985 aj plastický chirurg Harry Glassman. Prežili spolu dvadsaťročné manželstvo a v roku 2006 sa rozviedli. Práve toto manželstvo znamenalo pre seriálovú Pamelu ewing začiatok plastických operácií. Aj keď ona zásahy chirurgov odmieta, jej tvár dnes pripomína natiahnutú voskovú figurínu. Niektoré médiá ju dokonca označujú iba za karikatúru kedysi krásnej Victorie, ktorá lámala mužská srdcia.

   

  Dallas v ktorom hrala, je najznámejší televízny seriál na svete. Jeho témou je život, intrigy, boj o moc a zložité vzťahy rodiny Ewingovcov. Začal sa vysielať v roku 1978 a vydržal na obrazovke štrnásť sezón, až do roku 1991. Prevzali ho televízie po celom svete a získal si milióny fanúšikov.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku