FAKT24


sviatok má , zajtra

  SKONČIL VO VÄZBE

  Policajta Mareka B. obvineného z vraždy vzal súd do väzby!

  05.10.2016 00:15 / krimi google+ twitter facebook

  Sudca pre prípravné konanie Okresného súdu Košice I dnes vzal obvineného Mareka B. do vyšetrovacej väzby pre dôvodnú obavu, že ujde alebo sa bude skrývať, aby sa tak vyhol trestnému stíhaniu a tiež pre hrozbu vysokého trestu.

  Marek B. Alexandra lupa
  Marek zavraždil Alexandru deň pred svadbou. | Facebook

  Ako informovala hovorkyňa košických súdov Marcela Gálová, proti rozhodnutiu o vzatí do väzby podal obvinený sťažnosť, o ktorej rozhodne po predložení spisu Krajský súd v Košiciach.

   

  Podľa medializovaných informácií 27-ročný Marek zo Spišskej Novej Vsi, ktorý slúžil ako policajt, v piatok večer na smrť dobodal svoju snúbenicu Alexandru.
   

  Ako uviedla Silvia Keratová z tlačového odboru Kancelárie ministra vnútra SR, Marek B. čelí obvineniu z trestného činu vraždy. Polícia zbiera dôkazy a vykonáva ďalšie potrebné úkony. Vyšetrovanie má odhaliť okolnosti ako aj motív vraždy. Podľa medializovaných informácií 27-ročný Marek zo Spišskej Novej Vsi, ktorý slúžil ako policajt v pohotovostnej motorizovanej jednotke, v piatok večer po hádke na smrť dobodal svoju 26-ročnú snúbenicu Alexandru. Jej telo následne odniesol z bytu, zapálil a zakopal pri kríkoch neďaleko vodnej nádrže v Levočských vrchoch.

   

  Po čine na polícii nahlásil, že jeho snúbenica je nezvestná. Polícia telo mŕtvej ženy našla, rovnako aj nôž a zakrvavené veci. Stopy krvi sa našli tiež v byte, kde sa údajne skutok stal.

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku