FAKT24
  VLAKY SMRTI

  Tragédie na koľajniciach! Dvoch mužov prešli dva rôzne vlaky, obaja zomreli!

  22.05.2016 00:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvoch mužov prešli dva rôzne vlaky, obaja zomreli. Policajti vyšetrujú dva prípady, ktoré sa stali medzi Malackami a Plaveckým Štvrtkom a v bratislavských Vinohradoch.

  Vlaky lupa
  Nehody na koľajniciach si vyžiadali dva ľudské životy. | vlaky.net

  Ako ďalej informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, prvý prípad sa stal dnes v skorých ranných hodinách na trati v bratislavských Vinohradoch.

    

  "Rušňovodič osobného vlaku súkromnej spoločnosti pri prechádzaní odbočky Vinohrady v smere na Bratislavu-Hlavnú stanicu spozoroval muža, ktorý z krátkej vzdialenosti vstúpil do koľajiska," spomenula hovorkyňa s tým, že rušňovodič zrážke nedokázal zabrániť. Druhý prípad sa stal v sobotu večer približne o 21:30 medzi Malackami a Plaveckým Štvrtkom, kde medzinárodný osobný vlak tiež zrazil muža. Rušňovodič v 19 kilometri v smere do Bratislavy po tom, čo spozoroval osobu v koľajisku, použil výstražné znamenie, brzdenie, zrážke však už nedokázal zabrániť.

   

  "Lekár na mieste v obidvoch prípadoch potvrdil príčinu smrti, devastačné zranenia nezlučiteľné so životom," pripomína Mihalíková s tým, že u rušňovodičov alkohol nezistili. 

  | fakt24.sk

  Témy: smrť, vlak, zrážka
  Komentáre k článku