FAKT24


sviatok má , zajtra

  VEĽKÁ BRITÁNIA

  Polícia: Britský premiér bol pedofil!

  23.02.2017 11:01 / krimi google+ twitter facebook

  Policajný šéf, ktorý vo Veľkej Británii vyšetruje kauzy známych pedofilov je presvedčený, že medzi predátormi, ktorí zneužívali deti bol aj bývalý britský premiér. Konkrétne ide o Sira Edwarda Heatha, ktorý bol britským premiérom v rokoch 1970 až 1974.

  Police lupa
  Polícia: Britský premiér bol pedofil! | Profimedia

  Policajného vyšetrovateľa Mikea Vealea k jeho odvážnemu tvrdeniu presvedčili výpovede viacerých obetí, ktoré sa zhodovali. „Veale im verí na 120 percent a myslí si, že sú presvedčivé. Vo výpovediach sú príliš veľké zhody. Rovnaké prezývky, rovnaké miesta a rovnaké incidenty. Ľudia, ktorí dali zhodné výpovede nie sú žiadnym spôsobom prepojení,“ hovorí anonymný zdroj blízky vyšetrovaniu.

    

   

  Polícia vydala iba vyhlásenie, v ktorom konštatovala, že vyšetrovanie pokračuje a je dôležité, keďže má odhaliť ako sa ubližovalo nevinným obetiam. „Úlohou polície v našom právnom systéme nie je určovať vinu alebo nevinu. Pokiaľ vyšetrovanie pokračuje nebudeme ho komentovať,“ uvádza sa v stanovisku polície. V policajnej sieti už uviazlo viacero britských celebrít, ktoré sa previnili pedofíliou od moderátorov až po futbalových trénerov.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku