FAKT24


sviatok má , zajtra

  KAUZA KUKUČOVÁ

  Kukučová môže na slobodu zabudnúť! Verdikt poroty znie jasne: VINNÁ!

  28.05.2016 17:15 / krimi google+ twitter facebook

  Súd v španielskom meste Málaga uznal dnes za vinnú z vraždy slovenskú modelku Máriu Kukučovú, ktorá v roku 2014 zastrelila v Marbelle svojho bývalého priateľa, britského milionára Andrewa Busha. Informoval o tom denník Independent.

  Kukučová lupa
  Kukučová je vinná! | archív

  Kukučová pred súdom uviedla, že "nikdy nemala v úmysle" Bushovi ublížiť a že ten zomrel počas prudkej hádky, v ktorej padlo niekoľko výstrelov. "Len som sa bránila. Mala som strach, lebo nikdy v živote sa ma nikto nepokúsil zabiť. Nevedela som, čo si počať," uviedla na svoju obhajobu Kukučová.

    

  Andrew Bush (48) vlastnil a spravoval klenotníctvo v Británii, neskôr sa presťahoval do španielskej Marbelly, kde vlastnil vilu v hodnote tri milióny libier. S Kukučovou sa rozišiel približne mesiac pred osudným incidentom. Kukučová podľa svojich slov strávila vo vile sama dva dni a s Bushom sa tam stretla, keď sa vrátil aj so svojou novou ruskou priateľkou Mariou Korotajevovou.

   

  Podnikateľ Korotajevovej povedal, aby ho počkala pred domom a s Kukučovou sa začal hádať. Slovenka uviedla, že vytiahol zbraň, ktorá potom pri ich následnom zápase vystrelila. Za Bushovu vraždu hrozí Kukučovej až 25 rokov väzenia.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku